14.2. SuU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Olihan keli ... kameran päällä ollut muovipussi peitti kameran 1. kierroksen ajan, joten jos on jotain väärää järjestystä, niin kertokaa toki sähköpostilla timo.kokko@kokkens.fi
Ja tässä urhoollisten osallistujien tulokset:
NroNimi Seura 3,0 km sija 6,0 km sija 9,0 km sija 12,0 km sija
518Hall Andreas IF Femman 00.11.19 5 00.22.37 4 00.33.55 2 00.44.42 1
560Saramäki Niklas Lynx 00.11.25 6 00.22.51 6 00.35.15 3 00.46.50 2
331Väätäinen Turo Espoon Suunta 00.12.37 12 00.25.25 12 00.38.18 4 00.51.09 3
351Tötterman Petri OK77 00.13.49 24 00.29.49 26 00.41.49 7 00.53.39 4
540Sund Otto IF Femman 00.11.12 3 00.22.25 3 00.33.27 1
585Luoma Ville Delta 00.12.28 10 00.25.18 11 00.38.29 5
557Papinsaari Heini Kankasala SK 00.13.25 20 00.27.05 19 00.40.18 6
514Pajunen Jere Kalevan Rasti 00.10.10 1 00.20.38 1
559Ketolainen J-V Vehkalahden Veikot 00.11.13 4 00.22.22 2
492Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 00.11.12 2 00.22.45 5
516Metsälä Tuomas Lynx 00.11.26 7 00.23.13 7
462Kangas Veli Helsingin Suunnistajat00.11.44 8 00.23.27 8
533Tala Tuomas Delta 00.12.45 14 00.25.04 9
588Ojanen Tuomas Helsingin Suunnistajat00.12.27 9 00.25.06 10
581Jaatinen Tapio Espoon Suunta 00.12.32 11 00.25.27 13
549Larmala Pekka Espoon Suunta 00.12.41 13 00.25.36 14
528Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat00.12.53 16 00.26.02 15
537Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat00.13.03 18 00.26.02 15
373Hurmela Sari Vehkalahden Veikot 00.13.02 17 00.26.15 17
488Pernu Kimmo Espoon Suunta 00.13.03 19 00.26.18 18
547Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat00.13.29 21 00.27.01 20
381Pernu Lari Espoon Suunta 00.13.31 22 00.27.18 21
437Salmi Antti Helsingin Suunnistajat00.13.48 23 00.27.55 22
577Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat00.14.05 26 00.29.19 23
354Helste Toni Rastihaukat 00.14.17 28 00.29.23 24
510Papinsaari Niina Kangasalan SK 00.14.40 30 00.29.25 25
515Kemppainen Elisa Vehkalahden Veikot 00.14.53 32 00.29.33 27
556Larmala Niko Espoon Suunta 00.15.26 36 00.29.51 28
427Karttunen Markku Kevytrakennemiehet 00.14.55 34 00.30.00 29
563Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 00.15.49 39 00.33.12 30
446Visuri Kari OK77 00.13.49 25 00.37.15 31
548Heikilä Ollipekka Lynx 00.12.49 15
564Haltia Riikka Rajamäen Rykmentti 00.14.16 27
461Tala Miika Helsingin Suunnistajat00.14.20 29
526Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat00.14.47 31
467Gratos El Espoon Suunta 00.14.54 33
350Lammi Elina Helsingin Suunnistajat00.15.13 35
525Munk Sakari Espoon Suunta 00.15.32 37
562Heinjoki Katja Helsingin Suunnistajat00.15.46 38
364Rauhala Juha Espoon Suunta 00.17.22 40
572Munck Anna Espoon Suunta 00.19.35 41
520Ridanpää Iina Espoon Suunta 00.20.23 42