13.3. SuU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
No niin, nyt on sitten testattu uusinta RFID-antennia :)
Kiitos juoksijoille testistä. Vielä on tehtävää, mutta kyllä tällä jo tulokset kuitenkin saatiin :)
Nro Nimi Seura 3,0 km sija 6,0 km sija 9,0 km sija 12,0 km sija
330 Antti Parjanne Lynx 00.10.32 5 00.21.03 5 00.31.24 3 00.41.10 1
493 Pyry Niemi Rajamän Rykmentti 00.10.34 10 00.21.04 8 00.31.25 4 00.41.20 2
488 Teemu Toivonen Kuopio 00.10.33 7 00.21.04 7 00.32.05 5 00.43.10 3
362 Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot 00.10.34 8 00.21.19 10 00.32.24 6 00.43.41 4
509 Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä 00.11.00 16 00.22.23 15 00.33.47 7 00.45.06 5
331 Aleksi Leskinen Lynx 00.11.20 20 00.22.47 20 00.34.16 12 00.45.40 6
517 Petri Tötterman OK77 00.11.48 25 00.23.35 21 00.35.39 13 00.47.31 7
462 Topi Penttinen Ok Orient 00.10.03 2 00.20.27 2 00.31.04 1
312 Niklas Saramäki Lynx 00.10.32 6 00.21.03 6 00.31.23 2
584 Santtu Sainio Kangasala SK 00.11.11 17 00.22.31 17 00.33.51 8
472 Tuomas Niemi Lynx 00.11.21 21 00.22.44 19 00.33.55 9
518 Pekka Larmala Espoon Suunta 00.12.01 30 00.24.15 24 00.33.55 10
350 Paul Galode Helsingin Suunnistaja00.10.51 13 00.22.13 14 00.34.02 11
539 Heini Papinsaari Kankasala SK 00.12.14 36 00.24.48 26 00.37.17 14
516 Arttu Syrjänen Helsingin Suunnistaja00.11.54 27 00.29.36 43 00.40.35 15
548 Andreas Hall IF Femman 00.10.10 4 00.20.16 1
525 Einari Heinaro Helsingin Suunnistaja00.10.03 1 00.20.28 3
526 Luukas Valtonen Helsingin Suunnistaja00.10.05 3 00.20.54 4
549 J-V Ketolainen Vehkalahden Veikot 00.10.41 12 00.21.11 9
349 Marko Heiskanen Rajamäen Rykmentti 00.10.35 11 00.21.30 11
515 Filip Brunell IF Brahe 00.10.34 9 00.21.49 12
490 Jari Välikorpi Rasti-Kurikka 00.10.52 14 00.21.59 13
560 Ollipekka Heikilä Lynx 00.10.56 15 00.22.26 16
540 Sofia Haajanen SKPohjantähti 00.11.16 19 00.22.35 18
565 Eetu Summanen Rajamäen Rykmentti 00.11.22 22 00.23.43 22
437 Christoffer MikanderOk Orient 00.11.36 24 00.24.02 23
520 Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistaja00.12.01 33 00.24.22 25
351 Anne-Mari Leskinen Lynx 00.12.18 38 00.25.25 27
533 Ari Mustonen Helsingin Suunnistaja00.12.30 40 00.25.33 28
480 André Bruguière Rasti Nokia 00.11.54 26 00.25.36 29
556 Aapo Lönroth Suomusjärven Sisu 00.12.38 42 00.25.44 30
364 Laura Leijola Delta 00.12.52 43 00.25.52 31
563 Niko Larmala Espoon Suunta 00.13.15 47 00.26.54 32
373 Teemu Mustonen Helsingin Suunnistaja00.13.12 46 00.27.06 33
436 Toni Helste Rastihaukat 00.13.10 45 00.27.06 34
567 Niina Papinsaari Kangasala SK 00.13.35 51 00.27.20 35
496 Terho Lahtinen Espoon SUunta 00.12.29 39 00.27.24 36
562 Juha Rauhala Espoon Suunta 00.13.40 53 00.28.05 37
577 Elisa Kemppainen Vehkalahden Veikot 00.13.58 54 00.28.21 38
308 Johanna Kiiski Helsingin Suunnistaja00.14.05 56 00.28.30 39
381 Elina Lammi Helsingin Suunnistaja00.14.21 58 00.28.34 40
399 Markku Karttunen Kevytrakennemiehet 00.14.31 59 00.28.44 41
357 Riikka Laitinen SK Vuoksi 00.14.04 55 00.28.52 42
547 Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat 00.15.10 61 00.31.01 44
368 Ville Lampinen Helsingin Suunnistaja00.11.15 18
467 Milko Lehto Karjaan Ura 00.11.30 23
514 Aleksi Mattila Lynx 00.11.55 28
354 Mikko Laakso Helsingin Suunnistaja00.11.59 29
407 Niklas Sarparanta Lynx 00.12.01 30
528 Joona Malmi Helsingin Suunnistaja00.12.01 30
461 Linus Lehto Karjaan Ura 00.12.03 34
510 Veeti Otsamo Helsingin Suunnistaja00.12.09 35
427 Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistaja00.12.16 37
559 Tapio Jaatinen Espoon Suunta 00.12.36 41
356 Minna Ryyppö Helsingin Suunnistaja00.13.00 44
588 Miika Tala Helsingin Suunnistaja00.13.19 48
557 El Gratos Espoon Suunta 00.13.23 49
545 Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti 00.13.34 50
581 Heidi Mustonen Helsingin Suunnistaja00.13.37 52
572 Sakari Munk Espoon Suunta 00.14.17 57
446 Iida Heiskanen Helsingin Suunnitajat00.15.07 60
482 Ilona Lehtinen Helsingin Suunnistaja00.15.16 62
376 Anna Kuronen Helsingin Suunnistaja00.15.23 63
537 Miika Vehmas Espoon Suunta 00.15.25 64
585 Aino Summanen Helsingin Suunnistaja00.15.27 65
492 Nana Munk Espoon Suunta kesk