9.4. Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Taas on talvikausi paketissa. Viimeiseen testijuoksuun osallistui 71 hengeä :). Keli oli aurinkoinen noin +4 astetta, mutta lenkki oli vielä jäinen.
Numerolla 1013 onnistuneesti tulospalvelulta mokattu, eli nimi ja seura uuppuvat koneelta. Sen ja muutkin kirjoitusvirheet joita varmasti on paljon saa ilmoittaa osoitteeseen timo.kokko@kokkens.fi. Kiitos.
Nro Nimi Seura 3km Sija 3km 6km Sija 6k 9km Sija 9km 12km Sija 12km
1337 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 00:11:05 7 00:22:13 6 00:33:24 4 00:44:23 1
662 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 00:10:15 1 00:20:39 1 00:31:20 1
1790 Perä Tapio Rajamän Rykmentti 00:10:16 2 00:20:51 2 00:31:43 2
1178 Salo Kari Helsingin Suunnistaja 00:10:34 3 00:21:16 3 00:31:50 3
1349 Haaramo Panu Espoon Suunta 00:12:07 23 00:24:40 19 00:37:13 5
1691 Summanen Eetu Rajamäen Rykmentti 00:11:00 6 00:21:51 4
674 Wickholm Jörgen Rajamäen Rykmentti 00:10:36 4 00:22:04 5
690 Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat 00:11:27 8 00:22:59 7
1265 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 00:11:51 11 00:23:24 8
654 Pernu Lari Espoon Suunta 00:11:56 17 00:23:24 9
653 Heikkinen Janne Helsingin Suunnistajat 00:11:52 13 00:23:41 10
1158 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 00:11:55 15 00:23:42 11
1666 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 00:11:55 16 00:23:42 12
1251 Palmen Alvar Espoon Suunta 00:12:03 22 00:23:54 13
344 Kaukonen Markus Espoon Suunta 00:11:52 12 00:23:59 14
680 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat 00:12:20 31 00:24:09 15
686 Sorsa Aleksi Pihkaniskat 00:12:13 25 00:24:13 16
657 Liukkonen Sonja Hiidenkiertäjät 00:12:02 21 00:24:31 17
1085 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 00:11:56 18 00:24:35 18
1170 Malmi Joona Helsingin Suunnistajat 00:12:15 28 00:24:45 20
1808 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:12:19 30 00:24:48 21
1013 vac 1013 00:12:10 24 00:24:51 22
681 Hulkkonen Niina Pihakniskat 00:12:15 27 00:24:55 23
1192 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00:11:57 20 00:25:06 24
1358 Sainio Antti Tuusulan Voima-Veikot 00:12:34 35 00:25:11 25
651 Liikanen Marjo Rajamäen Rykmentti 00:12:25 33 00:25:18 26
75 Koskinen Miikka Rajamäen Rykmentti 00:12:35 36 00:25:33 27
1165 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 00:12:39 37 00:25:35 28
1155 Mannonen Ville Helsingin Suunnistajat 00:12:46 39 00:25:35 29
1189 Lammi Elina Helsingin Suunnistajat 00:12:53 41 00:26:07 30
1342 Tervo Antti - 00:12:31 34 00:26:09 31
1657 Rauhala Juha Espoon Suunta 00:12:49 40 00:26:12 32
1169 Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat 00:12:45 38 00:26:33 33
1685 Jormanainen Anniina 00:12:56 43 00:26:44 34
652 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 00:13:15 46 00:26:46 35
656 Stålberg Emilia Espoon Suunta 00:13:20 48 00:27:17 36
676 Halen Leevi Espoon Suunta 00:13:27 49 00:27:20 37
92 Vehmas Miika Espoon Suunta 00:14:01 59 00:29:02 38
562 Hietaoja Atte Helsingin Suunnistajat 00:10:56 5
659 Niemi Pyry Rajamän Rykmentti 00:11:32 9
1810 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 00:11:46 10
664 Mattila Aleksi Lynx 00:11:54 14
687 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 00:11:57 19
132 Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 00:12:14 26
1193 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00:12:18 29
685 Kivilaakso Anni Lynx 00:12:21 32
252 Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 00:12:56 42
673 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:13:03 44
1414 Palmen Aino Espoon Suunta 00:13:11 45
663 Heiskanen Iida Helsingin Suunnitajat 00:13:15 47
560 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:13:30 50
684 Rehn Nelli Lynx 00:13:41 51
682 Kyngäs Penjamin Helsingin Suunnistajat 00:13:42 52
1364 Kaukonen Ella Espoon Suunta 00:13:42 53
573 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:13:43 54
253 Himilä Julia Karkki-Rasti 00:13:49 55
688 Virtanen Vili Espoon Suunta 00:13:53 56
677 Mäkelä Anni Angelniemen Ankkuri 00:13:56 57
98 Puupponen Lauri Espoon Suunta 00:13:59 58
683 Rehn Ville Lynx 00:14:03 60
1269 Kurunen Anna Helsingin Suunnistajat 00:14:09 61
369 Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 00:14:39 62
1421 Raipola Tuomas Espoon Suunta 00:14:43 63
679 Paloheimo Oona Espoon Suunta 00:14:46 64
689 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 00:14:46 65
1186 Salonen Aapo Helsingin Suunnistajat 00:14:47 66
1078 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 00:15:17 67
658 Munk Nana Espoon Suunta 00:17:32 68
1285 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 00:17:40 69
675 Munck Saana Espoon Suunta 00:17:48 70
660 Aaltonen Katariina Helsingin Suunnistajat Kesk