12.11. SUU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Tällä kertaa Kokkens oli kotona, mutta onneksi tuuraajat hoitivat tulospalvelun mallikkaasti.
Mukana oli 94 osallistujaa, järjestelyporras kiittää ahkeraa osaanottoa.
Nro Nimi Seura 3km 3km sij 6km 6km sij 9km 9km sij 12km 12km sija
57 Niemi Vili Rajamäen Rykmentti 0:10:07 2 0:20:13 1 0:30:18 1 0:40:06 1
207 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 0:11:03 8 0:21:58 7 0:32:43 4 0:43:15 2
231 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 0:11:03 9 0:21:58 8 0:32:46 5 0:43:34 3
213 Leskinen Antti-Pekka Lynx 0:11:09 13 0:22:22 13 0:33:38 6 0:44:39 4
212 Leskinen Aleksi Lynx 0:11:30 25 0:22:55 20 0:34:19 9 0:45:25 5
3 Klemola Lauri Lynx 0:11:13 17 0:22:44 17 0:34:19 8 0:45:54 6
693 Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 0:11:30 26 0:23:27 26 0:35:33 13 0:47:13 7
694 Nieminen Pauli Helsingin suunnistajat 0:11:28 24 0:23:23 25 0:35:27 12 0:47:23 8
107 Heikilä Ollipekka Lynx 0:10:49 7 0:21:24 2 0:31:53 2
203 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 0:10:43 5 0:21:40 5 0:32:30 3
709 Heikkilä Tero Paimion Rasti 0:11:08 12 0:22:26 14 0:33:44 7
28 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 0:11:13 18 0:23:10 23 0:34:54 10
56 Niemi Pyry Rajamäen Rykmentti 0:11:22 22 0:23:30 27 0:35:16 11
67 Tähtinen Timo Helsingin suunnistajat 0:12:21 45 0:24:49 35 0:36:30 14
16 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat 0:12:00 38 0:24:13 31 0:36:33 15
1132 Mattila Aleksi Lynx 0:12:36 54 0:25:57 43 0:38:38 16
698 Söderström Maria OK77 0:10:42 4 0:21:30 3
65 Heikkilä Tuomas Mäntsälän Urheilijat 0:10:49 6 0:21:31 4
700 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 0:10:40 3 0:21:47 6
60 Roininen Lauri Helsingin Suunnistajat 0:11:13 19 0:22:09 9
697 Luoma Ville Hiidenkiertäjät 0:11:07 10 0:22:14 10
701 Lehtinen Lauri Rajamäen Rykmentti 0:11:19 21 0:22:16 11
45 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 0:11:10 14 0:22:17 12
711 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 0:11:12 15 0:22:40 15
1176 Haajanen Sofia SKPohjantähti 0:11:12 16 0:22:41 16
204 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 0:11:15 20 0:22:48 18
95 Pernu Lari Espoon Suunta 0:11:41 29 0:22:51 19
94 Palmen Alvar Espoon Suunta 0:11:43 32 0:22:58 21
228 Saukkonen Samuli Pihkaniskat 0:11:44 34 0:23:03 22
93 Sorsa Aleksi Espoon suunta 0:11:43 31 0:23:11 24
49 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 0:11:44 33 0:23:33 28
695 Turunen Markus Rajamäen rykmentti 0:11:33 28 0:23:34 29
705 Palmen Henrik Espoon Suunta 0:11:46 36 0:24:04 30
58 Liikanen Marjo Rajamäen Rykmentti 0:11:56 37 0:24:14 32
1304 Kettunen Teuvo Pihkaniskat 0:11:44 35 0:24:37 33
87 Rauhala Juha Espoon Suunta 0:12:19 44 0:24:47 34
37 Latva-Kiskola Piia Rasti-Kurikka 0:12:15 41 0:24:52 36
211 Karvonen Sara Lynx 0:12:24 47 0:25:01 37
1 Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 0:12:33 52 0:25:25 38
20 Hakala Emma OK77 0:12:32 51 0:25:26 39
205 Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat 0:12:11 39 0:25:37 40
76 Heikkilä Venla Mäntsälän Urheilijat 0:12:39 56 0:25:37 41
46 Westerlund Iina OK 77 0:12:40 57 0:25:43 42
716 Halen Leevi Espoon Suunta 0:13:04 60 0:26:17 44
215 Matilainen Helena Helsingin suunnistajat 0:13:11 62 0:26:30 45
224 Kivilaakso Anni Lynx 0:13:28 68 0:26:52 46
6 Vehmas Miika Espoon Suunta 0:13:17 64 0:27:22 47
1113 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 0:13:42 70 0:28:22 48
710 Ridanpää Iina Espoon Suunta 0:16:39 91 0:34:15 49
1843 Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 0:10:02 1
10 Mannonen Ville Helsingin Suunnistajat 0:11:08 11
706 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 0:11:22 23
1297 Munck Sakari Espoon Suunta 0:11:32 27
222 Pietikäinen Aleksi Pihkaniskat 0:11:42 30
702 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 0:12:13 40
219 Rönkkö Jan SK Uusi 0:12:15 42
1174 Rautio Mikael Espoon Suunta 0:12:18 43
11 Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 0:12:22 46
4 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:27 48
1177 Lamberg Benjamin Keravan urheilijat 0:12:30 49
99 Mahlamäki Ella Espoon Suunta 0:12:31 50
82 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 0:12:33 53
62 Roininen Essi Helsingin Suunnistajat 0:12:39 55
91 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 0:12:44 58
229 Lahdenperä Melina Rajamäen rykmentti 0:12:48 59
54 Kallio Matti SK Uusi 0:13:06 61
708 Laajaniemi Lauri Rajamäen rykmentti 0:13:15 63
714 Hamppu Anton Helsingin suunnistajat 0:13:17 65
230 Haapala Ida Rajamäen Rykmentti 0:13:21 66
225 Salonen Inka Helsingin suunnistajat 0:13:23 67
712 Laitinen Silja Espoon Suunta 0:13:35 69
227 Tiainen Olli Espoon suunta 0:13:53 71
707 Virrankoski Iiro Espoon suunta 0:13:54 72
35 Heiskanen Iida Helsingin Suunnistajat 0:13:56 73
52 Laaksonen Emil Espoon Suunta 0:13:56 74
703 Kallela Luca Helsingin suunnistajat 0:13:56 75
713 Palmen Aino Espoon Suunta 0:14:05 76
696 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 0:14:23 77
81 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 0:14:25 78
704 Pajuoja Otso Espoon Suunta 0:14:32 79
699 Kaukonen Ella Espoon Suunta 0:14:39 80
42 Donner Jonny OK-77 0:14:58 81
692 Hirvonen Tommi Keravan urheilijat 0:15:19 82
691 Nurmi Seela Rajamäen rykmentti 0:15:32 83
715 Sojakka Markus Helsingin suunnistajat 0:15:37 84
44 Rantamäki Karin Helsingin suunnistajat 0:15:43 85
47 Grahn Elina Närpes OK 0:15:44 86
33 Määttälä Mikko Espoon suunta 0:15:47 87
92 Sorsa Antti Pihkaniskat 0:16:18 88
226 Munk Nana Espoon Suunta 0:16:26 90
690 Nurmi Minna Rajamäen rykmentti 0:16:53 92
36 Salonen Elli Helsingin Suunnistajat 0:17:04 93
1179 Rautio Daniel Espoon Suunta 0:17:09 94
41 Donner Jesper OK-77 0:16:25 89