11.11. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
+10 - kostea, mutta ei märkä keli :) 96 osallistujaa, alla tulokset ja muistutus seuraavan testijuoksun muuttuneesta päivämäärästä!
Joulukuun testijuoksu 16.12.2014
Nimikorjaukset, joita varmasti kirjoitettu väärin,
timo.kokko@kokkens.fi
No Nimi Seura 3 km 3km sija 6 km 6km sija 9 km 9km sija 12 km 12km sija
177 Mänkärlä Janne Lynx 00:09:44 3 00:19:37 1 00:29:36 2 00:39:33 1
179 Leskinen Antti-Pekka Lynx 00:10:53 17 00:21:54 15 00:32:50 8 00:43:26 2
178 Leskinen Aapo Lynx 00:10:52 15 00:21:54 14 00:32:50 7 00:43:36 3
180 Niemi Tuomas Lynx 00:10:42 12 00:21:42 12 00:32:51 9 00:44:19 4
98 Wikholm Jörgen Rajamäen Rykmentti 00:10:52 14 00:22:20 17 00:33:47 11 00:45:18 5
187 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 00:09:43 1 00:19:40 2 00:29:31 1
192 Penttinen Topi Ok Orient 00:09:43 2 00:19:40 3 00:29:51 3
188 Sund Otto IF Femman 00:10:34 6 00:21:07 7 00:31:25 4
107 Heikkilä Olli-Pekka Lynx 00:10:35 8 00:21:08 8 00:31:35 5
144 Summanen Eetu Helsingin Suunnistajat 00:10:34 5 00:21:15 9 00:32:11 6
86 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 00:10:51 13 00:21:55 16 00:33:14 10
156 Summanen Aapo Helsingin Suunnistajat 00:10:36 10 00:22:21 18 00:34:03 12
124 Roininen Lauri Helsingin Suunnistajat 00:11:21 24 00:23:31 29 00:34:58 13
133 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 00:10:54 18 00:22:58 23 00:34:59 14
143 Pernu Lari Espoon Suunta 00:11:28 28 00:23:16 26 00:35:04 15
159 Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 00:11:21 25 00:23:34 30 00:35:37 16
60 Kääriäinen Sami Pihkaniskat 00:11:48 38 00:24:23 37 00:36:42 17
158 Hakala Emma OK77 00:12:34 55 00:26:00 47 00:39:20 18
155 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 00:13:16 67 00:26:46 53 00:40:02 19
114 Hamppu Anton Helsingin suunnistajat 00:13:04 63 00:26:53 54 00:41:06 20
87 Heikkilä Tuomas HS 00:10:35 7 00:20:56 4
109 Plit Herkko Espoon Suunta 00:10:34 4 00:21:05 5
139 Salo Kari Helsingin Suunnistajat 00:10:35 9 00:21:05 6
157 Metsälä Tuomas Lynx 00:10:41 11 00:21:31 10
138 Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat 00:11:06 20 00:21:41 11
154 Palmen Alvar Espoon Suunta 00:10:53 16 00:21:52 13
92 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 00:11:10 21 00:22:29 19
88 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat 00:11:11 22 00:22:33 20
105 Sorsa Aleksi Espoon suunta 00:10:55 19 00:22:36 21
160 Lamberg Mikael Helsingin Suunnistajat 00:11:15 23 00:22:56 22
117 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 00:11:26 26 00:23:01 24
119 Asklöf Henri Lynx 00:11:26 27 00:23:02 25
198 Tiljander Ville Hyvinkään Rasti 00:11:46 35 00:23:21 27
128 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:11:44 33 00:23:30 28
103 Pietikäinen Aleksi SK Uusi 00:11:47 36 00:23:45 31
163 Rauhala Juha Espoon Suunta 00:11:47 37 00:23:49 32
58 Wenman Heini SK Pohjantähti 00:11:44 31 00:23:59 33
151 Palmen Henrik Espoon Suunta 00:11:49 39 00:24:12 34
108 Louhi Johannes Helsingin Suunnistajat 00:11:51 40 00:24:12 35
116 Kemppainen Teemu Keravan Urheilijat 00:12:12 48 00:24:18 36
135 Pensas-Maajärvi Johanna Lappeen Riento 00:12:09 47 00:24:32 38
82 Vehmas Miika Espoon Suunta 00:12:03 42 00:25:09 39
80 Kemppainen Tommi Keran Urheilijat 00:12:28 52 00:25:13 40
197 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:12:13 49 00:25:15 41
93 Heikkilä Venla Helsingin Suunnistajat 00:12:34 54 00:25:15 42
59 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 00:12:35 56 00:25:24 43
121 Sainio Antti SK Uusi 00:12:06 43 00:25:34 44
111 Stålberg Emilia Espoon Suunta 00:12:42 59 00:25:47 45
115 Tahvanainen Venla Espoon Suunta 00:12:54 61 00:25:47 46
134 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 00:13:23 73 00:26:04 48
183 Hursti Toivo Espoon Suunta 00:12:47 60 00:26:30 49
96 Norrbacka Sanni Hyvinkään Rasti 00:13:09 65 00:26:35 50
110 Plit Heidi Espoon Suunta 00:13:18 68 00:26:41 51
122 Heikkilä Tuuli Lynx 00:13:21 70 00:26:41 52
142 Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 00:13:33 76 00:27:10 55
120 Tervakangas Mikko Espoon Suunta 00:14:12 84 00:28:19 56
81 Koskinen Pinja Rajamäen rykmentti 00:14:07 83 00:28:52 57
78 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:14:07 82 00:29:00 58
140 Matilainen Helena Helsingin suunnistajat 00:14:54 91 00:29:38 59
94 Malmi Ilkka Helsingin Suunnistajat 00:14:33 90 00:29:44 60
200 Kahanpää Hanna Espoon Suunta 00:15:14 93 00:30:36 61
148 Koskinen Joni Rajamäen rykmentti 00:15:06 92 00:30:53 62
153 Halen Leevi Espoon Suunta 00:11:42 29
199 Määttänen Maria Espoon Suunta 00:11:42 30
97 Puupponen Lauri Espoon Suunta 00:11:44 32
126 Stålberg Elisa Espoon Suunta 00:11:46 34
102 Virrankoski Iiro Espoon suunta 00:12:00 41
182 Hursti Otso Espoon Suunta 00:12:07 44
149 Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 00:12:08 45
101 Laaksonen Emil Espoon Suunta 00:12:09 46
99 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 00:12:17 50
61 Raipola Tuomas Espoon Suunta 00:12:21 51
125 Pernu Sara Espoon Suunta 00:12:32 53
141 Pakkalen Anton Lynx 00:12:35 57
146 Sorsa Karle Lynx 00:12:38 58
106 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 00:12:55 62
104 Sorsa Antti Espoon Suunta 00:13:07 64
84 mbembela Karim Lynx 00:13:15 66
95 Norrbacka Salla Hyvinkään Rasti 00:13:19 69
85 Koponen Matias Lynx 00:13:22 71
118 Ojapalo Joona Rajamäen Rykmentti 00:13:22 72
127 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 00:13:28 74
150 Kangasaho Aino Helsingin Suunnistajat 00:13:31 75
145 Heikkilä Suvi Lynx 00:13:34 77
62 Donner Jonny OK77 00:13:48 78
181 Hursti Juho Espoon Suunta 00:13:50 79
123 Pajuoja Otso Espoon Suunta 00:13:51 80
77 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:14:07 81
113 Sojakka Markus Helsingin Suunnistajat 00:14:17 85
63 Donner Jesper OK77 00:14:19 86
112 Heinaro Taru Espoon Suunta 00:14:19 87
79 Salonen Elli Helsingin Suunnistajat 00:14:24 88
100 Tiainen Olli Espoon suunta 00:14:24 89
184 Rantamäki Karin Helsingin suunnistajat 00:15:19 94
83 Ekwik Niklas Lynx 00:16:46 95
147 Hietala Joni Espoon Suunta 00:17:42 96