10.2. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
+7, hiekoitettu mutta melko liukas alusta. Mukana 67 osallistujaa :)
Nro Nimi Seura 3km 3km sija 6km 6km sija 9km 9km sija 12km 12km sija
224 Scalet Tommaso Helsingin Suunnistajat 11:26 19. 22:29 14. 33:09 6. 43:31 1.
134 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 11:26 19. 22:28 13. 33:09 5. 43:32 2.
308 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 11:19 17. 22:39 18. 33:59 8. 45:07 3.
204 Klemola Lauri Lynx 11:12 13. 22:31 16. 34:17 9. 45:54 4.
219 Saleva Eero SK Uusi 10:10 1. 20:16 1. 29:49 1.
402 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 10:29 2. 20:48 2. 31:03 2.
122 Sund Otto IF Femman 10:44 5. 21:36 5. 32:02 3.
307 Perä Tapio 10:43 4. 21:36 6. 32:43 4.
310 Saramäki Niklas Lynx 10:55 8. 22:11 7. 33:49 7.
107 Ojapalo Joona Rajamäen Rykmentti 10:45 7. 22:52 20. 35:20 10.
315 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 11:42 24. 23:47 24. 35:43 11.
218 Köykkä Mikael 11:35 22. 23:46 23. 35:46 12.
404 Hakala Emma OK77 12:37 37. 25:31 33. 38:05 13.
534 Niemi Tuomas Lynx 10:34 3. 21:14 3.
403 Lehtinen Lauri Rajamäen Rykmentti 10:44 5. 21:22 4.
220 Heikkilä Tero Paimion Rasti 11:02 9. 22:18 8.
497 Larmala Niko Espoon Suunta 11:10 11. 22:21 9.
544 Sorsa Aleksi Espoon suunta 11:18 16. 22:22 10.
405 Maajärvi Matti Lappeen Riento 11:12 15. 22:23 11.
491 Björkstrand Julia Femman 11:22 18. 22:28 12.
146 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 11:11 12. 22:30 15.
133 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat 11:12 14. 22:35 17.
571 Launiainen Samuli 11:06 10. 22:40 19.
439 Laine Tuomo Hiidenkiertäjät 11:33 21. 23:25 21.
301 Heinaro Lauri Espoon Suunta 11:36 23. 23:37 22.
120 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 11:42 25. 23:49 25.
145 Markkila Eero Rasti-Kurikka 11:56 28. 24:00 26.
208 Tala Tuomas Hiidenkiertäjät 11:59 29. 24:03 27.
340 Tiljander Ville Hyvinkään Rasti 12:01 30. 24:03 28.
411 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 11:48 27. 24:14 29.
401 Leijola Laura Hiidenkiertäjät 12:13 33. 24:56 30.
205 Kivilaakso Anni Espoon Suunta 12:32 35. 25:13 31.
406 Pensas-Maajärvi Johanna Lappeen Riento 12:26 34. 25:26 32.
141 Tervakangas Mikko Espoon Suunta 13:31 46. 26:31 34.
407 Norrbacka Sanni Hyvinkään Rasti 12:57 42. 26:53 35.
135 Skogvik Iida-Marie IK Krunan 13:42 47. 27:50 36.
211 Plit Heidi Espoon Suunta 13:59 53. 27:58 37.
99 Donner Janina OK77 13:44 48. 28:35 38.
221 Raivola Tuomas Espoon Suunta 14:04 54. 28:54 39.
12 Viinikainen Vilppu Espoon Suunta 14:32 57. 29:03 40.
201 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 14:35 59. 29:14 41.
212 Koskinen Pinja Rajamäen rykmentti 14:59 61. 31:13 42.
408 Grahn Elina OK77 15:32 62. 32:18 43.
213 Koskinen Joni Rajamäen rykmentti 15:52 66. 32:55 44.
210 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 11:43 26.
306 Laaksonen Emil Espoon Suunta 12:06 31.
121 Määttänen Maria Espoon Suunta 12:10 32.
302 Boström Kristian Lynx 12:34 36.
123 Hamppu Anton Helsingin Suunnistajat 12:41 38.
203 Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 12:49 39.
206 Stålberg Elisa Espoon Suunta 12:51 40.
202 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 12:54 41.
209 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 13:04 43.
410 Norrbacka Salla Hyvinkään Rasti 13:04 44.
108 Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 13:12 45.
27 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 13:48 49.
223 Puupponen Lauri Espoon Suunta 13:49 50.
333 Heikkilä Suvi Lynx 13:49 51.
421 Sorsa Antti Espoon Suunta 13:50 52.
207 Tervakangas Sanna Espoon Suunta 14:05 55.
144 Donner Jonny OK77 14:28 56.
409 Tiainen Olli Espoon suunta 14:33 58.
116 Sojakka Markus Helsingin Suunnistajat 14:43 60.
98 Donner Jesper OK77 15:45 63.
565 Rautio Daniel Espoon Suunta 15:49 64.
573 Sipilä Tuuli Helsingin Suunnistajat 15:51 65.
127 Hietala Joni Espoon Suunta 21:53 67.