Kilpailukalenteri

14.2. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa

Keli pikkuisen plussa tai nollan huitteissa.

Numero           Nimi                     Seura           3km sija  3km aika  6km sija  6km aika  9km sija  9km aika 12km sija 12km aika
   1   Kujala Rainer            Lynx                         7      0:10:36      6      0:21:36      5      0:32:39      1      0:43:06
  16   Vähänen Sami             Rajamäen Rykmentti           11     0:10:51      12     0:21:50      8      0:32:42      2      0:43:13
  28   Saramäki Niklas          Lynx                         12     0:10:51      13     0:21:51      9      0:32:43      3      0:43:36
  173  Ojapalo Joona            Lynx                         9      0:10:44      10     0:21:50      11     0:33:05      4      0:44:45
  24   Vilska Kimmo             Rajamäen Rykmentti           23     0:11:19      20     0:22:41      15     0:34:04      5      0:45:16
  63   Keisteri Karitsa         Alppilan Samojat             24     0:11:20      21     0:22:47      16     0:34:26      6      0:45:36
  42   Snickars Caj             OK77                         27     0:11:30      25     0:23:42      17     0:35:47      7      0:47:34
  71   Heikkilä Olli-Pekka      Helsingin Suunnistajat       2      0:09:49      1      0:19:50      1      0:29:47
  78   Valtonen Luukas          Helsingin Suunnistajat       4      0:10:21      5      0:21:05      2      0:32:01
  52   Vainio Eero-Matti        MS Parma                     8      0:10:36      7      0:21:37      3      0:32:34
  103  Summanen Aapo            Helsingin Suunnistajat       18     0:10:54      9      0:21:49      4      0:32:35
  171  Mannonen Ville           Helsingin Suunnistajat       14     0:10:52      14     0:21:51      6      0:32:40
  17   Pernu Lari               Espoon Suunta                10     0:10:49      10     0:21:50      7      0:32:42
  95   Aaltio Aapo              Kuopion Suunnistajat         6      0:10:35      8      0:21:38      10     0:33:03
  29   Liukkonen Matti          Rajamäen Rykmentti           13     0:10:52      16     0:21:58      12     0:33:27
   2   Heiskanen Oskari         Lynx                         15     0:10:53      17     0:22:09      13     0:33:29
  31   Metsälä Tuomas           Lynx                         21     0:11:06      19     0:22:35      14     0:33:55
  19   Latva-Kiskola Piia       Rasti-Kurikka                29     0:11:46      27     0:23:55      18     0:36:22
  55   Rauhala Juha             Espoon Suunta                45     0:12:43      38     0:25:55      19     0:38:57
  81   Hamppu Anton             Helsingin Suunnistajat       66     0:13:55      43     0:27:36      20     0:40:18
  86   Mattila Aleksi           Lynx                         73     0:14:38      48     0:29:09      21     0:43:10
  108  Leskinen Antti-Pekka     Lynx                         1      0:09:49      2      0:19:53
  110  Palmen Alvar             Espoon Suunta                3      0:10:02      3      0:20:23
  64   Sorsa Aleksi             Espoon suunta                5      0:10:21      4      0:20:48
  48   Haltia Ilari             Rajamäen Rykmentti           19     0:10:59      15     0:21:57
  90   Tala Miika               Helsingin Suunnistajat       17     0:10:54      18     0:22:34
  26   Järveläinen Julia        IF Femman                    20     0:11:03      22     0:22:51
  85   Viskari Juuso            Hiidenkiertäjät              22     0:11:09      23     0:23:22
  111  Ray Jonathan             OK77                         25     0:11:21      24     0:23:32
  73   Tervakangas Mikko        Espoon Suunta                30     0:11:47      26     0:23:44
  22   Laakso Mikko             Helsingin Suunnistajat       31     0:11:50      28     0:24:12
  34   Hilo Hanne               Espoon Suunta                35     0:12:06      29     0:24:17
  51   Westerlund Ina           OK 77                        32     0:11:58      30     0:24:25
  172  Lahdenperä Melina        Espoon Suunta                37     0:12:08      31     0:24:40
  43   Stålberg Emilia          Espoon Suunta                36     0:12:07      32     0:24:48
  46   Mäkinen Sanni            Helsingin Suunnistajat       83     0:15:10      33     0:25:09
   6   Plit Heidi               Espoon Suunta                39     0:12:22      34     0:25:20
  100  Raasakka Maija           Espoon Suunta                42     0:12:36      35     0:25:37
  20   Suhonen Anniina          Helsingin Suunnistajat       46     0:12:43      36     0:25:42
  84   Kivilaakso Anni          Espoon Suunta                44     0:12:42      37     0:25:46
  60   Mustonen Ari             Helsingin Suunnistajat       49     0:12:54      39     0:26:03
  27   Pajuoja Otso             Espoon Suunta                55     0:13:18      40     0:26:34
  56   Kivilaakso Janne         Lynx                         52     0:13:13      41     0:26:50
  50   Pernu Saara              Espoon Suunta                57     0:13:23      42     0:27:16
  41   Mustonen Oona            Helsingin Suunnistajat       62     0:13:37      44     0:27:39
  92   Papinsaari Niina         Kangasala SK                 61     0:13:34      45     0:27:46
  76   Kaukonen Ella            Espoon Suunta                68     0:14:09      46     0:28:49
  33   Asklöf Aino              Lynx                         71     0:14:14      47     0:28:57
  15   Heinaro Taru             Espoon Suunta                74     0:14:39      49     0:29:12
  54   Immonen Tero             Helsingin Suunnistajat       63     0:13:39      50     0:29:23
  94   Heikkilä Tero            Paimion Rasti                16     0:10:54
  58   Rautio Mikael            Espoon Suunta                26     0:11:25
  36   Määttänen Maria          Espoon Suunta                28     0:11:42
  38   Kärkkäinen Andreas       Espoon Suunta                33     0:12:01
   5   Koponen Matias           Lynx                         34     0:12:05
  107  Malmberg Henri           Helsingin Suunnistajat       38     0:12:20
  93   Heikkilä Suvi            Lynx                         40     0:12:23
  106  Rautio Daniel            Espoon Suunta                41     0:12:31
  39   Tikkanen Elias           Espoon Suunta                43     0:12:41
  97   Isoherranen Salla        Lynx                         47     0:12:49
  57   Väisänen Lenni           Helsingin Suunnistajat       48     0:12:50
  53   Kero Mikko               OK77                         50     0:13:05
  101  Koivula Eemil            Helsingin Suunnistajat       51     0:13:10
  62   Nietula Minja            Helsingin Suunnistajat       53     0:13:14
   3   Stålberg Elisa           Espoon Suunta                54     0:13:15
   7   Koponen Rasmus           Lynx                         56     0:13:21
  66   Peura Kerttu             Espoon suunta                58     0:13:23
  67   Sorsa Antti              Espoon Suunta                59     0:13:24
  79   Tervo Lassi              Helsingin Suunnistajat       60     0:13:33
  18   Sane Kari                Helsingin Suunnistajat       64     0:13:41
  170  Stenlund HIlla           Paimion Rasti                65     0:13:51
  14   Tiljander Venla          Hyvinkään Rasti              67     0:14:07
  61   Tervo-Rantakokko Tiina   Helsingin Suunnistajat       69     0:14:11
  37   Vuorensola Jonatan       Lynx                         70     0:14:12
   8   Noponen Juho             Espoon Suunta                72     0:14:23
  96   Soikkeli Sofia           Espoon Suunta                75     0:14:46
  13   Kallela Lenni            Helsingin Suunnistajat       76     0:14:48
  23   Kero Ada                 OK77                         77     0:14:48
  69   Väisänen Doris           Helsingin Suunnistajat       78     0:14:59
  47   Ray Jenny                OK77                         79     0:15:04
  99   Viskari Saana            Lynx                         80     0:15:09
  87   Malmberg Vilho           Helsingin Suunnistajat       81     0:15:09
  102  Kosunen Armi             Helsingin Suunnistajat       82     0:15:09
  88   Packalen Lotta           Lynx                         84     0:15:12
  98   Tiainen Antti            Espoon Suunta                85     0:15:53
  32   Hakomäki Kirsi           Helsingin Suunnistajatš      86     0:16:12
  11   Isoherranen Antti        Lynx                         87     0:16:18
  109  Kallela Luca             Helsingin suunnistajat       88     0:16:33
  72   Rautio Ulrika            Espoon Suunta                89     0:16:36
  21   Jylhä Kari               Helsingin Suunnistajat       90     0:16:41
  77   Hamppu Elina             Helsingin Suunnistajat       91     0:16:54
  59   Lappi Essi               Espoon Suunta                92     0:17:07
  175  Åberg Nea                Hyvinkää Rasti               93     0:17:12
  74   Kallela Sari             Helsingin Suunnistajat       94     0:17:14
  10   Malmi Juho               Helsingin Suunnistajat       95     0:18:15
  30   Tiainen Olli             Espoon suunta                          ??

Kisasivut:Järjestäjän kisasivut