11.12. Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Lämpötila nollan pinnassa, 95 osallistujaa
Numero Nimi Seura 3km sija 3km aika 6km sija 6km aika 9km sija 9km aika 12km sija 12km aika
8 Ruohola Akseli MS Parma 3 0:10:23 2 0:20:52 1 0:31:10 1 0:41:22
77 Bousen Andreas Angelniemen Ankkuri 1 0:10:20 1 0:20:51 3 0:31:22 2 0:41:53
71 Vesanto Anssi Espoon Suunta 5 0:10:37 3 0:20:54 2 0:31:22 3 0:41:54
100 Liukkonen Oskari Hiidenkiertäjät 11 0:10:46 9 0:21:30 6 0:32:06 4 0:42:26
49 Leskinen Antti-Pekka Lynx 9 0:10:45 8 0:21:30 4 0:32:06 5 0:42:28
83 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 8 0:10:45 7 0:21:29 5 0:32:06 6 0:42:32
72 Pernu Lari Espoon Suunta 10 0:10:45 10 0:21:30 7 0:32:13 7 0:43:09
75 Väänänen Heikki Pihkaniskat 51 0:12:43 34 0:25:08 16 0:37:29 8 0:49:25
87 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 2 0:10:20 5 0:21:15 8 0:32:34
30 Saukkonen Otto Rajamäen Rykmentti 13 0:10:54 11 0:22:04 9 0:33:06
34 Haltia Ilari Rajamäen Rykmentti 18 0:11:09 15 0:22:39 10 0:34:14
17 Boström Kristian Espoon Suunta 21 0:11:18 20 0:23:17 11 0:34:35
60 Karvonen Sara Lynx 40 0:12:10 33 0:24:19 12 0:35:44
2 Von Fritzen Florian Lynx 33 0:11:44 25 0:23:50 13 0:36:11
92 Liukkonen Kalle Hiidenkiertäjät 38 0:12:06 32 0:24:17 14 0:36:19
102 Peltonen Reetta Sajaniemen Sonnit 39 0:12:09 29 0:24:12 15 0:37:07
12 Stålberg Emilia Espoon Suunta 49 0:12:38 41 0:25:57 17 0:39:04
51 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 4 0:10:28 4 0:21:11
7 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 6 0:10:42 6 0:21:20
86 Haajanen Sofia SKPohjantähti 15 0:11:01 12 0:22:13
38 Uusitalo Topias Esppon Suunta 20 0:11:18 13 0:22:27
88 Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 16 0:11:07 14 0:22:38
53 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat 17 0:11:08 16 0:22:44
40 Talja Eljas OK77 22 0:11:21 17 0:23:05
3 Koponen Matias Lynx 25 0:11:33 17 0:23:05
11 Kuusinen Karri Lynx 27 0:11:37 19 0:23:15
56 Tiainen Olli Espoon suunta 24 0:11:29 21 0:23:17
90 Laakso Mikko Helsingin Suunnistajat 32 0:11:43 22 0:23:43
41 Westerlund Ina OK 77 29 0:11:42 23 0:23:50
57 Pajuoja Otso Espoon Suunta 37 0:12:04 24 0:23:50
81 Sorsa Antti Espoon Suunta 34 0:11:45 26 0:23:52
23 Torsti Valtteri Espoon Akilles 30 0:11:43 27 0:23:54
32 Hyyrynen Noora Helsingin Suunnistajat 30 0:11:43 28 0:23:57
148 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 36 0:11:58 30 0:24:13
93 Seppänen Jukka-Pekka Hiidenkiertäjät 19 0:11:14 31 0:24:15
45 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 47 0:12:32 35 0:25:14
19 Isoherranen Salla Lynx 46 0:12:31 36 0:25:17
101 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 50 0:12:40 37 0:25:36
66 Hilo Hanne Espoon Suunta 45 0:12:30 38 0:25:37
14 Penttinen Oskari Espoon Suunta 60 0:13:04 39 0:25:49
24 Heikkilä Suvi Lynx 61 0:13:05 40 0:25:56
82 Nygård Mette Suunta Jyväskylä 56 0:12:58 42 0:25:58
107 Aaltonen Tatu Lynx 59 0:13:03 43 0:26:29
58 Rajala Marko Helsingin Suunnistajat 52 0:12:49 44 0:26:44
84 Aumo Janne Lynx 68 0:13:31 45 0:27:21
76 Oinonen Lotta Pihkaniskat 65 0:13:12 46 0:27:55
13 Asklöf Aino Lynx 66 0:13:18 47 0:28:04
1 Aumo Satu Pihkaniskat 79 0:14:35 48 0:29:16
79 Posio Sanna Karjaan Ura 76 0:14:17 49 0:29:17
74 Meuronen Joonas Helsingin Suunnistajat 93 0:18:11 50 0:35:37
48 Donner Jonny OK77 7 0:10:44
15 Kärkkäinen Andreas Espoon Suunta 12 0:10:51
37 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti 14 0:10:56
85 von Schoultz Katja OK Trian 23 0:11:25
64 Tervakangas Mikko Espoon Suunta 26 0:11:34
4 Koponen Rasmus Lynx 28 0:11:38
42 Jääskeläinen Nuutti Helsingin Suunnistajat 35 0:11:49
68 Kallela Luca Helsingin suunnistajat 41 0:12:11
73 Tervo Lassi Helsingin Suunnistajat 42 0:12:12
10 Kuusinen Tuomas Lynx 43 0:12:21
6 Määttälä Mikko Espoon suunta 44 0:12:23
26 Hahto Vili Pihkaniskat 48 0:12:36
33 Tikkanen Elias Espoon Suunta 53 0:12:54
52 Lahtinen Katja Helsingin Suunnistajat 54 0:12:58
46 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 55 0:12:58
89 Rehenberg Nadja Helsingin Suunnistajat 57 0:13:00
80 Hosio Iiris Espoon Suunta 58 0:13:02
29 Mänty Elisa Rajamäen Rykmentti 62 0:13:10
96 Markki Emmi Espoon Suunta 63 0:13:10
44 Miettinen Kiia Pihkaniskat 64 0:13:11
67 Peura Kerttu Espoon Suunta 67 0:13:31
50 Tiainen Antti Espoon Suunta 69 0:13:36
27 Sallila Katariina Helsigin Suunnistajat 70 0:13:36
47 Rajala Anni Helsingin Suunnistajat 71 0:13:37
97 Lauren Camilla Helsingin Suunnistajat 72 0:13:42
20 Soikkeli Sofia Espoon Suunta 73 0:13:43
18 Laine Roosa Espoon Suunta 74 0:13:59
25 Isoherranen Antti Lynx 75 0:14:10
91 Joensuu Aapo Helsingin Suunnistajat 77 0:14:29
22 Soikkeli Linnea Espoon Suunta 78 0:14:31
36 Leiniö Iikka Helsingin Suunnistajat 80 0:14:36
31 Leiniö Juho Helsingin Suunnistajat 81 0:14:37
5 Heikkinen Aaro Helsingin Suunnistajat 82 0:14:42
39 Suntioinen Elli 83 0:14:44
62 Kankkunen Matias OK77 84 0:14:52
9 Rautio Ulrika Espoon Suunta 85 0:14:53
69 Hilo Jenny Espoon Suunta 86 0:14:54
21 Soikkeli Lauriina Espoon Suunta 87 0:14:54
94 Turkkila Liisa Espoon Suunta 88 0:14:56
35 Penttinen Niilo Espoon Suunta 89 0:15:50
28 Multala Essi Rajamäen Rykmentti 90 0:15:54
70 Hamppu Elina Helsingin Suunnistajat 91 0:16:16
16 Karelo Olivia Espoon Suunta 92 0:16:17
65 Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat 94 0:18:18
78 Tala Miika Helsingin Suunnistajat Kesk