XXIII Oravatonni, 05.10.2008, MS-52

H21A

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,4 km
Intermediate
5,8 km
Finish
8,1 km
 
1.   Kim Fagerudd Paimion Rasti    11:54:00   8:48 (10)     52:18  
2.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti    11:50:00   8:55 (13)  38:36 (1)  52:34  
3.   Jussi Suna Angelniemen Ankkuri    11:34:00   8:50 (12)  39:30 (5)  53:10  
4.   Samuli Salmenoja MS Parma    12:18:00   8:40 (6)  38:38 (3)  53:34  
5.   Asgeir Mjösund MS Parma    13:06:00   8:48 (10)  38:36 (1)  54:11  
6.   Teemu Väre Paimion Rasti    11:32:00   8:42 (8)  41:04 (11)  55:15  
7.   Tero Heikkilä Paimion Rasti    12:20:00   8:24 (2)  40:34 (8)  55:23  
8.   Jarkko Laine Tampereen Pyrintö    12:54:00   8:55 (13)  40:42 (9)  55:33  
9.   Heikki Toivio DELTA    12:16:00   8:33 (5)  39:17 (4)  55:46  
10.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    12:58:00   8:21 (1)  39:33 (6)  55:52  
11.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    12:38:00   9:10 (16)  40:20 (7)  56:32  
12.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri    12:12:00   8:27 (3)  41:49 (12)  57:06  
13.   Matti Tahvonen Paimion Rasti    12:06:00   9:18 (18)  42:46 (17)  57:25  
14.   Pekka Itävuo Tampereen Pyrintö    11:42:00   8:30 (4)  42:40 (16)  57:39  
15.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri    12:24:00   9:09 (15)  41:54 (14)  57:48  
16.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat    12:34:00   9:21 (19)  42:06 (15)  57:52  
17.   Janne Virtanen Paimion Rasti    12:44:00   9:12 (17)  41:52 (13)  57:56  
18.   Petri Ikävalko Ikaalisten Nouseva Voima    12:46:00   8:41 (7)  40:48 (10)  58:41  
19.   Anders Bäckström IF Femman    11:26:00   9:23 (20)  43:57 (21)  58:44  
20.   Juha-Pekka Andelmaa Angelniemen Ankkuri    12:52:00   9:57 (26)  43:36 (20)  59:17  
21.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    12:30:00      43:14 (19)  1:02:56  
22.   Miikka Huovila DELTA    13:00:00   10:18 (27)  44:46 (22)  1:03:29  
23.   Petri Riikonen Suomusjärven Sisu    11:38:00   10:42 (30)  46:50 (23)  1:03:55  
24.   Niklas Lindell IF Brahe    12:36:00   9:29 (22)     1:05:09  
25.   Jaakko Aho-Mantila Helsingin Suunnistajat    11:56:00   9:27 (21)  49:13 (25)  1:05:50  
26.   Biel Rafols Paimion Rasti    12:14:00      46:54 (24)  1:05:55  
27.   Rami Rintala Hiisirasti    12:26:00   10:25 (28)  49:39 (27)  1:08:56  
28.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat    12:04:00   8:44 (9)  43:05 (18)  1:09:13  
29.   Mikael Lamberg Helsingin Suunnistajat    12:56:00   11:01 (34)  51:36 (30)  1:10:11  
30.   Pauli Juutilainen Keravan Urheilijat    12:48:00   12:23 (36)  50:28 (28)  1:10:26  
31.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    12:42:00   10:35 (29)  51:54 (31)  1:11:47  
32.   Teemu Halttunen Turun Visat    12:32:00   11:45 (35)  54:34 (34)  1:13:35  
33.   Jukka Pohjonen Ikaalisten Nouseva Voima    12:00:00   9:39 (23)  49:18 (26)  1:13:38  
34.   Antero Ranki Turun Suunnistajat    12:08:00   9:53 (25)  52:51 (32)  1:14:17  
35.   Lauri Kleemola Lynx    12:22:00   10:52 (31)  50:35 (29)  1:14:28  
36.   Christoffer Granholm Solf IK    12:50:00   10:58 (33)  54:44 (35)  1:15:06  
37.   Raphael Stefanini Kangasala SK    11:48:00   9:39 (23)  56:05 (36)  1:15:29  
38.   Jari Jonkka Rastikarhut    11:46:00   10:55 (32)  53:50 (33)  1:15:58  
39.   Aleksi Koskikallio MS Parma    11:28:00   13:09 (37)  1:10:44 (37)  1:32:14  
40.   Christian Holm IF Femman    11:52:00   13:20 (38)  1:17:15 (38)  1:48:26  
   Eero Lehtonen Ulvilan Ura    11:30:00         DNS  
   Totte Packalén Lynx    11:36:00         DNS  
   Arto Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet    11:40:00         DNS  
   Jaakko Järvistö Turun Suunnistajat    11:44:00         DNF  
   Jaakko Röytiö MS Parma    11:58:00         DNF  
   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    12:02:00         DNS  
   Tuomo Haanpää Tampereen Pyrintö    12:10:00         DNF  
   Reijo Bister Rasti 88    12:28:00         DNS  
   Asko Hämäläinen Kankaantaan Kisa    12:40:00         DNS  
   Timo Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:02:00         DNS  
   Ville Glad Turun Suunnistajat    13:04:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English