Huippuliiga finaali, WRE, Kapinarastit, 30.8.2009, Mäntsälän Urheilijat

D21E

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,6 km
Intermediate
1,9 km
Intermediate
4,1 km
Intermediate
4,4 km
Finish
5,1 km
 
1.   Merja Rantanen Koo-Vee    12:05:00   11:26 (1)  13:08 (1)  28:53 (1)  30:38 (1)  34:36  
2.   Minna Kauppi Asikkalan Raikas    12:09:00   13:09 (9)  15:08 (10)  30:24 (3)  31:58 (3)  35:57  
3.   Anne-Mari Leskinen Lynx    12:02:00   12:15 (2)  14:20 (4)  30:10 (2)  31:47 (2)  36:19  
4.   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö    11:55:00   12:54 (7)  14:44 (7)  31:25 (5)  33:01 (4)  37:15  
5.   Vroni König-Salmi Turun Suunnistajat    12:06:00   12:58 (8)  14:40 (6)  31:09 (4)  33:01 (4)  37:28  
6.   Inga Dambe Paimion Rasti    12:07:00   15:04 (28)  17:10 (28)  32:22 (10)  33:54 (9)  38:03  
7.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    12:04:00   12:21 (3)  14:05 (2)  31:59 (6)  33:41 (6)  38:10  
8.   Maria Rantala Angelniemen Ankkuri    12:01:00   13:10 (10)  15:13 (11)  32:13 (7)  33:57 (10)  38:32  
9.   Karoliina Sundberg Lynx    12:08:00   14:07 (18)  16:05 (16)  32:18 (8)  33:53 (7)  38:43  
10.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    12:00:00   12:45 (5)  14:31 (5)  32:20 (9)  33:53 (7)  38:52  
11.   Pinja Mäkinen Koo-Vee    11:56:00   13:11 (11)  15:03 (9)  32:47 (11)  34:33 (11)  39:22  
12.   Yvonne Gunell Pargas IF    11:58:00   14:30 (23)  16:16 (17)  34:04 (15)  35:40 (12)  40:15  
13.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    11:38:00   13:53 (14)  15:52 (13)  33:42 (12)  35:40 (12)  40:27  
14.   Satu Tahvonen Paimion Rasti    11:42:00   13:42 (12)  15:34 (12)  34:10 (17)  35:54 (16)  40:35  
15.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö    11:51:00   12:52 (6)  14:54 (8)  33:58 (13)  35:48 (15)  40:38  
16.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    11:59:00   14:43 (24)  16:55 (24)  34:55 (20)  36:36 (19)  40:44  
17.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    11:57:00   12:25 (4)  14:14 (3)  34:07 (16)  35:56 (17)  40:48  
18.   Anni Heikkonen Rastikarhut    11:43:00   14:04 (17)  16:20 (20)  33:58 (13)  35:42 (14)  40:55  
19.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:34:00   14:13 (19)  16:26 (22)  34:51 (19)  36:33 (18)  41:13  
20.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti    11:41:00   13:48 (13)  15:54 (14)  34:44 (18)  36:49 (21)  41:40  
21.   Aino Leskinen Lynx    11:36:00   14:02 (16)  16:04 (15)  34:57 (21)  36:40 (20)  41:46  
22.   Mia Taini Koo-Vee    11:49:00   14:17 (21)  16:23 (21)  35:11 (22)  37:05 (22)  41:55  
23.   Mari Väänänen Kalevan Rasti    11:35:00   14:59 (27)  17:01 (27)  35:54 (23)  37:48 (23)  42:49  
24.   Sanna Heinonen MS Parma    11:47:00   16:20 (33)  18:22 (33)  37:08 (27)  39:02 (26)  43:54  
25.   Maaret Rantanen Jämsän Retki-Veikot    11:31:00   14:49 (25)  16:59 (25)  36:32 (24)  38:43 (25)  44:03  
26.   Marika Teini Rasti-Lukko    11:50:00   14:22 (22)  16:31 (23)  37:04 (26)  39:04 (27)  44:12  
27.   Elisa Kemppainen Vehkalahden Veikot    11:54:00   15:16 (29)  17:12 (29)  37:09 (28)  39:04 (27)  44:16  
28.   Laura Hokka SK Pohjantähti    11:48:00   14:16 (20)  16:17 (18)  36:52 (25)  38:42 (24)  44:33  
29.   Ulrika Uotila Koo-Vee    11:33:00   17:24 (34)  19:13 (34)  37:46 (29)  39:42 (29)  44:43  
   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot    11:45:00   15:19 (30)  17:20 (30)  38:08 (30)  40:18 (30)     
30.   Sini Pekkala Espoon Suunta    11:32:00   18:38 (35)  20:30 (35)     40:49 (33)  45:48  
31.   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    11:53:00   14:01 (15)  16:17 (18)     40:43 (31)  45:58  
32.   Maija Sianoja MS Parma    11:37:00   14:56 (26)  16:59 (25)  38:54 (31)  40:47 (32)  46:09  
33.   Sanna Andelin Lahden Taimi    11:44:00   16:02 (32)  18:06 (31)  40:05 (33)  42:03 (35)  46:57  
34.   Sabrina Meriheinä IF Sibbo-Vargarna    11:39:00   15:46 (31)  18:09 (32)  39:31 (32)  41:37 (34)  47:27  
   Marjo Niittynen Koo-Vee    11:30:00               DNS  
   Johanna Pietilä MS Parma    11:40:00               DNS  
   Heini Wennman SK Pohjantähti    11:46:00               DNS  
   Marjo Liikanen Vehkalahden Veikot    11:52:00               DQ  
   Liisa Anttila Koo-Vee    12:03:00               DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English