Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D8RR 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,1 km
 
1.   Ida Melender Rasti-Jussit    11:06:00   14:20  
2.   Pinja Ylikangas Himangan Urheilijat    11:10:00   14:38  
3.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    11:34:00   15:12  
4.   Elina Espo Sippurasti    10:42:00   15:55  
5.   Elsa Näpänkangas Espoon Suunta    10:14:00   15:59  
6.   Henna-Riina Katajamäki Suunta Jurva    10:26:00   16:42  
7.   Ella Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    10:46:00   16:52  
8.   Venla Venetjoki Himangan Urheilijat    10:20:00   17:13  
9.   Iita-Mari Kähkönen Kuhmon Peurat    11:36:00   17:47  
10.   Heini Niva Laitasaaren Veto    10:58:00   18:41  
11.   Emmi Kiljunen Rastivarsat    11:20:00   18:44  
12.   Venla Liukka Kalevan Rasti    11:22:00   19:34  
13.   Pauliina Tilli Lynx    10:22:00   20:17  
14.   Oona Mustonen Helsingin Suunnistajat    10:50:00   20:43  
15.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    11:24:00   20:56  
16.   Marika Haverinen Kajaanin Suunnistajat    11:30:00   21:07  
17.   Ida Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:10:00   21:30  
18.   Mari Heinonen Kangasala SK    10:44:00   21:48  
19.   Iida Laine Kokkolan Suunnistajat    10:18:00   21:53  
20.   Mariia Märsynaho Puolangan Ryhti    10:08:00   22:03  
21.   Nea Pussinen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:32:00   22:18  
22.   Reeta Malmlund Koo-Vee    10:28:00   23:04  
23.   Linda Sainio Kangasala SK    11:28:00   23:13  
24.   Milla Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat    10:48:00   23:37  
25.   Nora Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    11:00:00   24:01  
26.   Venla Viippola Oulun Tarmo    11:18:00   24:13  
27.   Venla Salonen Rajamäen Rykmentti    10:38:00   24:51  
28.   Tuuli Jokipii Rasti-Jussit    10:56:00   25:18  
29.   Ellen Mäntylä Haapamäen Urheilijat    10:32:00   26:08  
30.   Anna Goman Vesaisen Pojat    10:54:00   26:50  
31.   Hilla Sivill Suunta Jyväskylä    11:04:00   28:19  
32.   Ella Ericsson Lynx    11:12:00   29:14  
33.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    10:24:00   32:09  
34.   Matilda Havukorpi Delta    10:12:00   32:20  
35.   Saana Hänninen Vihtavuoren Pamaus    10:52:00   33:35  
36.   Nea Ronkainen SK Pohjantähti    10:30:00   38:27  
37.   Julianna Heikkinen Delta    11:02:00   45:24  
   Eeva Teeriaho RasTiimi    10:36:00   DNS  
   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    10:40:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English