AM-pitkämatka, 12.8.2006, Fiskarsin Urheilijat -47

H21

Maali 11,5 km

138Sami VähänenRajamäen Rykmentti1:06:46
247Miika HernelahtiDelta1:07:23+37
352Tuomas TervoRajamäen Rykmentti1:07:33+47
432Petri NoponenDelta1:10:50+4:04
539Aleksi LeskinenLynx1:11:33+4:47
650Antti ParjanneLynx1:11:40+4:54
735Jarkko SaarinenDelta1:13:12+6:26
843Marko VäisänenRajamäen Rykmentti1:14:31+7:45
941Petteri LauronenLynx1:14:37+7:51
1036Leo PyymäkiEspoon Suunta1:14:39+7:53
1134Aapo LeskinenLynx1:14:45+7:59
1230Harri RätyDelta1:14:54+8:08
1346Ilkka NurminenHelsingin Suunnistajat1:14:55+8:09
1453Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat1:17:29+10:43
1554Ville KoponenLynx1:18:53+12:07
1642Mikko LassilaPitäjänmäen Tarmo1:19:11+12:25
1748Totte PackalénLynx1:19:28+12:42
188Tapani PartanenHyvinkään Rasti1:19:53+13:07
1940Oskari LiukkonenDelta1:21:06+14:20
2055Mikko HeinonenKeravan Urheilijat1:21:52+15:06
2129Mikael LambergHelsingin Suunnistajat1:22:22+15:36
2245Sampo SillanpääHyvinkään Rasti1:23:14+16:28
2328Miikka HuovilaDelta1:23:36+16:50
2431Markus AirilaKeravan Urheilijat1:24:32+17:46
2524Teemu KemppainenKeravan Urheilijat1:24:41+17:55
2657Sami LevijokiDelta1:24:42+17:56
2749Perttu SorsaMäntsälän Urheilijat1:25:02+18:16
2815Turo VäätäinenEspoon Suunta1:26:30+19:44
2933Toni PikkarainenHyvinkään Rasti1:28:51+22:05
307Sami KämäräinenLUS1:29:25+22:39
3119Mika MalinenHelsingin Suunnistajat1:31:04+24:18
326Nike AhokainenPihkaniskat1:31:22+24:36
3310Pauli JuutilainenKeravan Urheilijat1:32:31+25:45
345Lauri SorsaMäntsälän Urheilijat1:33:23+26:37
359Markus TurunenRajamäen Rykmentti1:33:34+26:48
3621Joni LammiHyvinkään Rasti1:33:53+27:07
3717Erkka RyynänenPihkaniskat1:34:28+27:42
3822Janne AumoLynx1:35:21+28:35
393Janne SalomäkiHyvinkään Rasti1:37:06+30:20
4014Jussi PartanenHyvinkään Rasti1:38:15+31:29
4111Aki NalliPihkaniskat1:39:41+32:55
4220Markus HannulaMäntsälän Urheilijat1:45:09+38:23
4313Sauli SaarinenMäntsälän Urheilijat1:45:58+39:12
4423Jaakko Aho-MantilaHelsingin Suunnistajat1:47:33+40:47
4512Oliver BreilingRajamäen Rykmentti1:49:01+42:15
4625Akseli GalkinEspoon Suunta2:05:28+58:42
4737Mika SaloDelta2:14:04+1:07:18
27Valtteri ValkonenEspoon Suuntakeskeytti
51Kari LaineDeltakeskeytti
44Janne HeikkaDeltakeskeytti
4Juha TolonenRajamäen Rykmenttiei läht.
18Joonas PääkkönenKeravan Urheilijatei läht.
16Ilkka MalmiHelsingin Suunnistajatei läht.
56Aapo LindbergRajamäen Rykmenttiei läht.
26Markku LaaksonenHelsingin Suunnistajatei läht.
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English