SM-keskimatka R1 karsinta, 16.9.2006, Turun Metsänkävijät

D20K1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,1 km
 
1.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    10:07:00   21:47  
2.   Sanna Nurmi Angelniemen Ankkuri    9:58:00   22:34  
3.   Paula Iso-Markku Lynx    10:05:00   22:39  
4.   Liisa Kujanpää Lapuan Virkiä    10:01:00   22:46  
5.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    10:04:00   23:02  
6.   Marjo Niittynen Oriveden Ponnistus    9:56:00   23:49  
7.   Ulrika Uotila Suunta-Sepot    10:03:00   24:05  
8.   Veera Posti Vehkalahden Veikot    9:52:00   24:07  
9.   Hanna Laine Rastivarsat    9:54:00   24:10  
10.   Hanna Sareila MS Parma    9:55:00   24:53  
11.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri    10:02:00   25:35  
12.   Saara Norrgrann Närpes OK    10:00:00   25:47  
13.   Johanna Kriikkula Ikaalisten Nouseva Voima    9:50:00   25:53  
14.   Henna Höglund Olavin Rasti    9:47:00   26:01  
15.   Saana Vähä-Kouvola MS Parma    9:53:00   26:36  
15.   Anu Uhotoinen Espoon Suunta    9:57:00   26:36  
17.   Lotta Råberg Kankaanpään Suunnistajat    9:59:00   26:43  
18.   Matleena Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    9:49:00   27:01  
19.   Johanna Pensas Lapuan Virkiä    9:51:00   27:44  
20.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti    9:45:00   27:57  
21.   Jonna Bäckman OK Orient    9:42:00   27:59  
22.   Maarit Korpi Lapuan Virkiä    9:34:00   28:18  
23.   Laura Virekunnas Tampereen Pyrintö    9:46:00   28:23  
24.   Suvi Kujala Lynx    9:37:00   28:35  
25.   Joosefiina Kukkonen Angelniemen Ankkuri    9:48:00   28:57  
26.   Kati Rooni Hiisirasti    9:27:00   29:04  
27.   Seidi Roine Espoon Suunta    9:35:00   29:17  
28.   Heini Wennman OK Botnia    10:06:00   29:20  
29.   Heli Heikkilä Vakka-Rasti    9:38:00   30:32  
30.   Sanna Jauhiainen Hiisirasti    9:32:00   30:53  
31.   Miina Kenttä OK77    9:33:00   30:58  
32.   Eeva Luukkanen Suunta-Sepot    9:39:00   31:12  
33.   Riina Taimisto MS Parma    9:22:00   31:17  
34.   Sanna Stolze Tampereen Pyrintö    9:31:00   31:47  
35.   Hanna Laakso Raja-Karjalan Suunnistajat    9:20:00   32:18  
36.   Marjo Tiitto RasTiimi    9:24:00   32:29  
37.   Carina Nyberg IF Sibbo-Vargarna    9:25:00   32:41  
38.   Pirita Orkola Delta    9:30:00   32:48  
39.   Reetta Lövgren MS Parma    9:23:00   33:22  
40.   Taina Uotila Oriveden Ponnistus    9:41:00   33:43  
41.   Saijaleena Tikkinen Koo-Vee    9:36:00   33:59  
42.   Hanna Kauppila Kuopion Suunnistajat    9:18:00   34:20  
43.   Annemari Riihinen Kuopion Suunnistajat    9:26:00   34:31  
44.   Erika Haviala Hiisirasti    9:15:00   34:37  
45.   Ramona Åkermarck OK Orient    9:28:00   35:02  
46.   Johanna Keskitalo Lauttakylän Luja    9:21:00   35:30  
47.   Matleena Mannelin Rastikarhut    9:40:00   35:41  
48.   Mia-Riitta Vikström Kokkolan Suunnistajat    9:43:00   35:50  
49.   Elina Nieminen Jämsän Retki-Veikot    9:44:00   35:53  
50.   Minna Pienimäki OK Raseborg    9:19:00   37:15  
51.   Minttu-Maija Repo Olavin Rasti    9:29:00   39:43  
52.   Marjaana Andelin Lahden Taimi    9:17:00   42:59  
   Reija Hytönen Suunta Jyväskylä    9:16:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English