FinnSpring 5.-6.5.2007. Liedon Parma

D50A

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Pirkko Kalliola Turun Suunnistajat    12:58:00   44:30  
2.   Outi Borgenström Ikaalisten Nouseva Voima    12:26:00   46:22  
3.   Sinikka Illaru Delta    12:38:00   46:51  
4.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    13:00:00   50:52  
5.   Eila Valonen Karkki-Rasti    13:02:00   51:37  
6.   Tiina Leskinen Lynx    12:18:00   54:28  
7.   Kaija Heinonen Pihkaniskat    13:12:00   54:32  
8.   Susanna Lönnberg Pargas IF    12:20:00   55:36  
9.   Airi Sipponen Paimion Rasti    13:24:00   55:48  
10.   Mirja Mikkolainen Valkeakosken Haka    12:06:00   56:11  
11.   Kristiina Ahlqvist Lynx    12:54:00   57:01  
12.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    13:26:00   57:50  
13.   Kirsti Moilanen Maarian Mahti    13:18:00   58:50  
14.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    12:04:00   59:06  
15.   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  12:52:00   1:00:06  
16.   Ulla Lehto Kymin Suunnistajat    12:48:00   1:01:01  
17.   Marjo Virtanen Hiisirasti    13:30:00   1:01:33  
18.   Marita Saari Hiisirasti    12:44:00   1:01:52  
19.   Hannele Sivén Ähtärin Urheilijat    12:28:00   1:03:11  
20.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:56:00   1:08:14  
21.   Marja-Leen Väli-Klemelä Delta    12:16:00   1:08:20  
22.   Marja-Leena Klemelä Lounais-Hämeen Rasti    12:34:00   1:09:23  
23.   Sirpa Kangasaho Delta    12:00:00   1:09:47  
24.   Raija Sarkki Perttelin Peikot    12:46:00   1:10:10  
25.   Rita Wickholm IF Sibbo-Vargarna    12:30:00   1:10:26  
26.   Anneli Laine Rastivarsat    12:32:00   1:11:04  
27.   Virve Salonen-Simpanen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:22:00   1:11:45  
28.   Margit Suomela Rasti-Lukko    13:16:00   1:12:18  
29.   Elisabeth Koskialho Hiisirasti    12:50:00   1:12:50  
30.   Ritva Väisänen Kymin Suunnistajat    12:10:00   1:12:55  
31.   Helena Ratia Kemiön Kiilat    12:08:00   1:13:57  
32.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    12:42:00   1:15:10  
33.   Eija Korhonen Olavin Rasti    13:32:00   1:16:26  
34.   Erja Kirjavainen Hauhon Sisu    13:14:00   1:18:19  
35.   Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti    12:14:00   1:19:26  
36.   Kirsi Hakomäki Espoon Suunta    12:40:00   1:22:34  
37.   Hannele Bäck OK Raseborg    12:24:00   1:32:27  
38.   Päivi Mäkilä Hiisirasti    13:10:00   1:39:09  
39.   Sisko Vapalahti Delta    13:08:00   1:41:14  
40.   Anita Laaksonen Tarpian Suunta    13:06:00   1:42:52  
   Elena Shek-Iovsepyants Saint-Pete  RUS  12:02:00   ei läht.  
   Aila Nurminen Hiisirasti    12:12:00   ei läht.  
   Elina Kukkasjärvi Rajamäen Rykmentti    12:36:00   ei läht.  
   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka    13:04:00   hylätty  
   Tuija Soanjärvi Lynx    13:20:00   ei läht.  
   Eija-Riitta Leppänen Tampereen Pyrintö    13:22:00   keskeytti  
   Paula Lepistö Kangasala SK    13:28:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English