SM-keskimatka R1 karsinta, 20.9.2008, Akilles OK

D21K3

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,94 km
 
1.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    9:46:00   20:54  
2.   Ulrika Uotila Koo-Vee    9:43:00   21:28  
3.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    9:45:00   21:38  
4.   Riikka Timperi Vehkalahden Veikot    9:35:00   21:40  
5.   Satu Tahvonen Paimion Rasti    9:39:00   21:54  
6.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    9:41:00   21:58  
7.   Yvonne Gunell Pargas IF    9:44:00   22:23  
8.   Riikka Kivelä Vehkalahden Veikot    9:29:00   22:56  
9.   Marjo Niittynen Koo-Vee    9:37:00   23:20  
10.   Katja Rodionova Hämeenlinnan Suunnistajat    9:33:00   23:54  
11.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    9:32:00   24:10  
12.   Raisa Sell OK77    9:26:00   24:24  
13.   Matleena Ojapalo Rajamäen Rykmentti    9:34:00   24:25  
14.   Anni Kulmala Rastikarhut    9:40:00   24:50  
15.   Annika Björk Helsingin Suunnistajat    9:20:00   24:52  
16.   Maria Salmi Lappeen Riento    9:17:00   25:05  
17.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento    9:23:00   25:18  
18.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    9:19:00   26:07  
19.   Sari Suomalainen Hämeenlinnan Suunnistajat    9:31:00   26:32  
20.   Laura Virekunnas Tampereen Pyrintö    9:22:00   27:11  
21.   Anu Kangasaho Delta    9:08:00   27:25  
22.   Anna Zeelig OK77    9:13:00   27:40  
22.   Jaana Pulkkinen Kokkolan Suunnistajat    9:18:00   27:40  
24.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti    9:27:00   28:00  
25.   Kaisa Pirkonen Kalevan Rasti    9:28:00   28:06  
26.   Suvi Kujala Lynx    9:11:00   28:32  
27.   Sara Niemi Rajamäen Rykmentti    9:12:00   28:47  
28.   Natalia Pikova Lahden Taimi    9:09:00   28:48  
29.   Riina Valonen Delta    9:10:00   28:49  
30.   Heli Lyytikäinen Paimion Rasti    9:14:00   28:50  
31.   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    9:15:00   29:09  
32.   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    9:38:00   29:19  
33.   Tuija Laine Tampereen Pyrintö    9:16:00   29:59  
34.   Katri Leskelä Kankaanpään Suunnistajat    9:25:00   30:24  
35.   Tiina Uotila Oriveden Ponnistus    9:21:00   30:41  
36.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat    9:30:00   30:44  
37.   Piia Gustafsson Rasti-Lukko    9:01:00   31:01  
38.   Jenni Pulkkinen Rasti-Lukko    9:04:00   34:35  
39.   Annelie Haka Närpes OK    9:05:00   35:04  
40.   Mervi Salo Punkalaitumen Kunto    9:03:00   38:46  
41.   Asta Flöjt Kuusamon Erä-Veikot    9:06:00   39:19  
42.   Marjaana Andelin Lahden Taimi    9:00:00   48:15  
   Maria Nieminen Rasti-Nokia    9:02:00   ei läht.  
   Tiia Grönholm IF Sibbo-Vargarna    9:07:00   ei läht.  
   Erika Uotila Koo-Vee    9:24:00   ei läht.  
   Julia Novikova Delta    9:36:00   hylätty  
   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    9:42:00   ei läht.  
   Vroni König-Salmi Turun Suunnistajat    9:47:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English