Sprinttisuunnistuksen SM ja nuorten MM-kats. Nastolassa 1.6.2008 FINAALIT

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Maali
2,3 km
 
1.   Marika Mikkola Kalevan Rasti    13:51:00   4:52 (5)  10:45  
2.   Vroni König-Salmi Turun Suunnistajat    13:57:00   4:47 (4)  10:50  
3.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    13:54:00   4:46 (1)  10:52  
4.   Liisa Anttila Koo-Vee    13:47:00   4:46 (1)  11:07  
5.   Inga Dambe Paimion Rasti    13:53:00   4:52 (5)  11:15  
6.   Laura Hokka SK Pohjantähti    13:59:00   4:46 (1)  11:17  
7.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    13:55:00   4:53 (7)  11:19  
8.   Heini Wennman SK Pohjantähti    13:58:00   5:01 (11)  11:27  
9.   Saara Norrgrann Närpes OK    13:40:00   5:12 (19)  11:36  
10.   Anne-Mari Leskinen Lynx    13:52:00   4:56 (9)  11:37  
11.   Yvonne Gunell Pargas IF    13:43:00   5:00 (10)  11:40  
11.   Kirsi Vanhalakka Asikkalan Raikas    13:46:00   5:04 (12)  11:40  
13.   Ulrika Uotila Koo-Vee    13:37:00   5:11 (18)  11:46  
14.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    13:29:00   5:06 (13)  11:47  
15.   Tiina Kivimäki Helsingin Suunnistajat    13:45:00   5:08 (15)  11:49  
16.   Susanna Tervo MS Parma    13:33:00   5:08 (15)  11:51  
17.   Paula Haapakoski Koo-Vee    13:27:00   5:12 (19)  11:56  
17.   Bernadett Kelemen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:50:00   5:15 (23)  11:56  
19.   Marjo Niittynen Koo-Vee    13:24:00   5:09 (17)  12:02  
19.   Maria Pietilä Tampereen Pyrintö    13:38:00   5:14 (22)  12:02  
21.   Anu Annus Helsingin Suunnistajat    13:49:00   4:53 (7)  12:04  
22.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri    13:34:00   5:25 (28)  12:07  
22.   Anni Kulmala Rastikarhut    13:39:00   5:25 (28)  12:07  
24.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    13:35:00   5:15 (23)  12:08  
25.   Pinja Satri Koo-Vee    13:26:00   5:13 (21)  12:12  
26.   Johanna Pietilä MS Parma    13:44:00   5:06 (13)  12:13  
27.   Anni Heikkonen Rastikarhut    13:30:00   5:21 (26)  12:21  
28.   Salla Tarvonen Kangasniemen Kalske    13:23:00   5:26 (30)  12:23  
29.   Elli Haapamäki Kangasniemen Kalske    13:41:00      12:25  
30.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:36:00   5:21 (26)  12:26  
31.   Linda Sundqvist OK Botnia    13:42:00   5:34 (33)  12:42  
32.   Sanna Nurmi Angelniemen Ankkuri    13:32:00   5:28 (31)  12:43  
33.   Mia-Riitta Vikström Kokkolan Suunnistajat    13:28:00   5:29 (32)  12:51  
34.   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot    13:56:00   5:42 (35)  13:01  
35.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    13:31:00   5:34 (33)  13:02  
36.   Sini Pekkala Espoon Suunta    13:25:00   5:50 (36)  13:08  
37.   Katja Rodionova Hämeenlinnan Suunnistajat    13:20:00   5:18 (25)  13:14  
38.   Sanna Andelin Lahden Taimi    13:22:00   6:18 (37)  13:19  
   Päivi Autio Hiisirasti    13:21:00      hylätty  
   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    13:48:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English