Sprinttisuunnistuksen SM ja nuorten MM-kats. Nastolassa 1.6.2008 FINAALIT

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Pohjanmaa
  Alajärven Ankkurit
  Jalasjärven Jalas
  Kauhavan Wisa
  Kortesjärven Järvi-Veikot
  Kuortaneen Kunto
  Lappajärven Veikot
  Lapuan Virkiä
  Pohjankyrön Rasti
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Suunta Jurva
  Ylistaron Kilpa-Veljet
  Ähtärin Urheilijat
Häme
  Epilän Esa
  Hauhon Sisu
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Hämeenlinnan Tarmo
  Ikaalisten Nouseva Voima
  Kangasala SK
  Koo-Vee
  Lounais-Hämeen Rasti
  Mäntän Seudun Eräpirkat
  Oriveden Ponnistus
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Tarpian Suunta
  Turengin Sarastus
  Valkeakosken Haka
  Virtain-Ruoveden Suunnist
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Etelä-Kymen Suunnistajat
  Joutsenon Kullervo
  Kouvolan Rasti-72
  Kuusankosken Urheiluseura
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Lemin Eskot
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  Savon Suunta
  Sippurasti
  SK Vuoksi
  Valkealan Kajo
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Perhon Kiri
  Vetelin Urheilijat
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Hankasalmen Hanka
  Itä-Päijänteen Rasti
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Lohimaan Rasti
  Muuramen Rasti
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Savon Rasti
  Suunta Jyväskylä
  Vaajakosken Terä
  Vihtavuoren Pamaus
Lahti
  Asikkalan Raikas
  Iitin Pyrintö
  Itä-Hämeen Rasti
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Lahden Työväen Hiihtäjät
  Lammin Säkiä
  Rastivarsat
Lappi
  Keminmaan Urheilijat
  Lapin Veikot
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
Pohjois-Pohjanmaa
  Iin Yritys
  Iisu
  Kuusamon Erä-Veikot
  Oulun Tarmo
  Saloisten Reipas
  Sinkki-Sepot
  SK Pohjantähti
  Vehaisen Pojat
Satakunta
  Eura-Kauttuan Urheilijat
  Hiisirasti
  Kankaanpään Suunnistajat
  Punkalaitumen Kunto
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
  Suunta-Sepot
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Kalevan Rasti
  Kontiolahden Urheilijat
  Kuopion Suunnistajat
  Rasti-Pielinen
  Siilin Rasti
  Suonenjoen Vasama
Uusimaa
  Delta
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Fiskarin Urheilijat -47
  Helsingin Suunnistajat
  Hyvinkään Rasti
  Järvenpään Palo
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Länsi-Uudenmaan Suunnist.
  Mäntsälän Urheilijat
  OK Flygpojkarna
  Pihkaniskat
  Pitäjänmäen Tarmo
  Porvoon Urheilijat
  Raisu Lumous
  Rajamäen Rykmentti
  Rasti-Jyry
  Rastihaukat
  Riihimäen Suunnistajat
  Tuusulan Voima-Veikot
  XYZ
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  Laitilan Jyske
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Suomusjärven Sisu
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
FSO
  Akilles OK
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Sibbo-Vargarna
  IK Falken
  IK Kronan
  Malax IF
  Närpes OK
  OK Botnia
  OK Orient
  OK Raseborg
  OK77
  Pargas IF
OTHER
  KanKi
  SOCAsik
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English