XXIII Oravatonni, 05.10.2008, MS-52

D13

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Essi Hakala MS Parma    12:01:00   17:35  
2.   Emilia Rantanen MS Parma    12:17:00   18:10  
3.   Lilia Emaldynova Angelniemen Ankkuri    11:25:00   19:07  
4.   Noora Hirvonen Kangasala SK    12:31:00   20:54  
5.   Maria Kontoniemi Tampereen Pyrintö    12:13:00   21:23  
6.   Henna Virkkala Kokkolan Suunnistajat    12:23:00   21:48  
7.   Eeva Linnainmaa Kyrös-Rasti    11:37:00   21:55  
8.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat    12:37:00   22:25  
9.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat    12:05:00   22:42  
10.   Lilja Österman Turun Suunnistajat    11:47:00   22:51  
11.   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö    11:29:00   23:09  
12.   Kati Aalto Rasti-Nokia    12:11:00   23:21  
13.   Kaisa Kiri Vehkalahden Veikot    11:15:00   23:22  
14.   Lotta Kulju OK Orient    12:03:00   23:33  
15.   Janita Ojala Vehkalahden Veikot    12:27:00   23:54  
16.   Elli Nisula Kyrös-Rasti    12:25:00   23:58  
17.   Roosa Rantanen MS Parma    12:41:00   24:15  
18.   Laura Neuvonen Turun Suunnistajat    12:39:00   24:20  
19.   Ellinor Holmberg OK Orient    12:21:00   24:35  
20.   Annika Sinkkonen MS Parma    11:19:00   25:09  
21.   Caisa Lindblom OK Orient    11:13:00   25:47  
22.   Pauliina Jasu Hiisirasti    11:33:00   25:53  
23.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK    11:27:00   26:19  
23.   Petra Huttunen Koo-Vee    11:45:00   26:19  
25.   Amanda Uusitalo Koo-Vee    12:19:00   26:31  
26.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    11:49:00   26:52  
27.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:31:00   26:59  
28.   Henna Jylhä Kokkolan Suunnistajat    11:17:00   27:10  
29.   Tanja Moser Tampereen Pyrintö    11:11:00   27:39  
30.   Joanna Lönn OK Orient    11:39:00   28:04  
31.   Ruut Kanko Koo-Vee    11:21:00   29:41  
32.   Minna Kivimäki Rasti-Lukko    12:33:00   32:23  
33.   Hanni Tihilä Tuusulan Voima-Veikot    11:57:00   32:54  
34.   Helinä Salo Lynx    11:43:00   33:55  
35.   Satu Syrjänen Kyrös-Rasti    11:51:00   34:25  
36.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna    11:35:00   35:05  
37.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:23:00   35:11  
38.   Caroline Holmgren IF Sibbo-Vargarna    12:09:00   35:52  
39.   Reea Ruusuvuori Vakka-Rasti    12:29:00   38:12  
40.   Ninni Takala Tuusulan Voima-Veikot    12:35:00   40:35  
41.   Netta Hautamäki Vehkalahden Veikot    11:53:00   43:58  
42.   Tilda Kouhia Kangasala SK    11:59:00   49:57  
   Mirella Jaakkola MS Parma    11:41:00   ei läht.  
   Hanna Hakomäki Tampereen Pyrintö    11:55:00   ei läht.  
   Juulia Valtonen Eura-Kauttuan Urheilijat    12:07:00   ei läht.  
   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri    12:15:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English