XXIII Oravatonni, 05.10.2008, MS-52

D14

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,7 km
 
1.   Henna Skog Koo-Vee    11:53:00   21:20  
2.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:47:00   21:22  
3.   Katri Lylynperä Suunta-Sepot    12:25:00   22:20  
4.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    12:43:00   22:50  
5.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    13:09:00   24:15  
6.   Ida Kujansuu MS Parma    12:49:00   24:31  
7.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    12:41:00   24:41  
8.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    12:33:00   24:42  
9.   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri    12:59:00   24:48  
10.   Jannina Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    12:31:00   25:01  
11.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    12:35:00   25:02  
12.   Anna-Liisa Rajalampi Kangasala SK    11:47:00   25:10  
13.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:09:00   25:45  
14.   Sara Karvonen Lynx    12:23:00   26:33  
15.   Iina Santamäki Kangasala SK    13:05:00   26:43  
16.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:45:00   26:58  
17.   Ella Turunen Ikaalisten Nouseva Voima    12:57:00   27:11  
18.   Laura Mänkärlä Rajamäen Rykmentti    12:29:00   27:12  
19.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    12:51:00   27:16  
20.   Emilia Salonen MS Parma    13:07:00   27:27  
21.   Emma Lindroos Pargas IF    12:03:00   27:42  
22.   Alli Aarnio MS Parma    12:13:00   27:46  
23.   Sofia Penger Pargas IF    12:53:00   27:48  
24.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:01:00   28:22  
25.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    11:49:00   28:57  
26.   Essi Jalanto Kangasala SK    12:37:00   28:59  
27.   Julia Järvinen Kangasala SK    12:17:00   30:05  
28.   Noora Salo Paimion Rasti    11:59:00   30:18  
29.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    12:11:00   31:01  
30.   Laura Laakkonen Tampereen Pyrintö    12:07:00   31:13  
31.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    13:03:00   31:29  
32.   Eveliina Juuri Rajamäen Rykmentti    11:55:00   31:31  
33.   Janika Alajääski Vehkalahden Veikot    11:41:00   31:35  
34.   Riina Paija Lounais-Hämeen Rasti    12:15:00   31:57  
35.   Katja Heinjoki Jämsän Retki-Veikot    11:51:00   32:20  
36.   Mirva Juntunen MS Parma    11:57:00   32:30  
37.   Minttu Toivanen Rasti-Nokia    12:05:00   33:13  
38.   Minni Halinen Kymin Suunnistajat    11:39:00   33:39  
39.   Anne Ylikylä Rastikarhut    13:01:00   34:15  
40.   Iina Niittynen Koo-Vee    12:55:00   34:39  
41.   Anni Väyrynen Kymin Suunnistajat    12:27:00   36:36  
42.   Katri Erkkilä Helsingin Suunnistajat    12:21:00   39:08  
43.   Panjai Krum IF Sibbo-Vargarna    12:39:00   40:56  
44.   Laura Vieruaho Kyrös-Rasti    13:11:00   42:50  
45.   Iiris Marila Tampereen Pyrintö    11:43:00   52:15  
46.   Outi Sippola Ikaalisten Nouseva Voima    12:19:00   1:05:24  
47.   Paula Nummenpää Lounais-Hämeen Rasti    11:37:00   1:11:06  
   Ida-Maria Sola OK Orient    12:45:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English