XXIII Oravatonni, 05.10.2008, MS-52

D9RR

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Johanna Siltanen Turun Suunnistajat    12:21:00   13:55  
1.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti    12:26:00   13:55  
3.   Janina Sinkkonen MS Parma    12:54:00   14:26  
4.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    12:48:00   14:43  
5.   Sanni Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:05:00   14:45  
6.   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:44:00   14:49  
7.   Luna Ketonen OK Orient    12:17:00   15:24  
8.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    13:00:00   16:34  
9.   Lotta Välkki Koo-Vee    12:18:00   16:39  
10.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    13:03:00   16:45  
11.   Roberta Björnman Kymin Suunnistajat    12:23:00   16:57  
12.   Lotta Eerola Tampereen Pyrintö    12:37:00   17:11  
12.   Sanna Kujansuu Ikaalisten Nouseva Voima    12:51:00   17:11  
14.   Venla Annala Kangasala SK    13:01:00   17:32  
15.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    12:28:00   17:34  
16.   Tuuli Kukkonen Paimion Rasti    12:47:00   17:37  
17.   Milla Valtonen Eura-Kauttuan Urheilijat    12:41:00   17:48  
18.   Aada Pajula Kangasala SK    12:40:00   18:02  
19.   Linnea Halonen Närpes OK    12:56:00   18:21  
20.   Kati Rinnekari Rajamäen Rykmentti    12:14:00   18:29  
21.   Aliina Kivimäki Kangasala SK    12:35:00   18:44  
22.   Linnea Johansson OK Orient    12:39:00   18:49  
23.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:02:00   19:21  
24.   Katri Pullinen IF Sibbo-Vargarna    12:31:00   19:37  
25.   Tanja Heinjoki Jämsän Retki-Veikot    12:34:00   19:43  
26.   Maria Laine Vakka-Rasti    12:58:00   20:08  
27.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:29:00   20:20  
28.   Hilda Yliluikki Suomusjärven Sisu    12:57:00   20:41  
29.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    12:19:00   21:03  
30.   Matilda Aspivaara Rajamäen Rykmentti    12:43:00   21:20  
31.   Milla Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat    12:20:00   21:35  
32.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    12:52:00   21:42  
33.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    12:55:00   21:47  
34.   Salla Laeslahti Turun Suunnistajat    12:50:00   21:49  
35.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    13:09:00   22:06  
36.   Fanni Antikainen Mäntsälän Urheilijat    12:46:00   22:24  
37.   Ida Kurri Kyrös-Rasti    12:45:00   23:06  
38.   Julia Huhtala Yläneen Kiri    12:27:00   23:53  
39.   Noona Klemola Rajamäen Rykmentti    13:08:00   24:55  
40.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:59:00   25:01  
41.   Mari Heinonen Kangasala SK    13:04:00   25:20  
42.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:42:00   26:58  
43.   Johanna Moisander Kangasala SK    12:22:00   27:04  
44.   Suvi-Tuuli Salminen Yläneen Kiri    12:49:00   28:36  
45.   Juliaana Jokila MS Parma    12:30:00   28:51  
46.   Aino Näpänkangas Espoon Suunta    12:33:00   28:58  
47.   Erika Tölkkö RastiPiikkiö    13:06:00   29:25  
48.   Elsa Näpänkangas Espoon Suunta    13:07:00   30:23  
49.   Hellevi Estama Koo-Vee    12:38:00   31:24  
50.   Iiris Eskola Vakka-Rasti    12:32:00   32:00  
51.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva Voima    12:24:00   34:35  
52.   Mona Mäkelä MS Parma    12:15:00   40:05  
53.   Sini Viitala Rasti-Nokia    12:25:00   1:02:46  
   Lotta Kukkonen Paimion Rasti    12:16:00   ei läht.  
   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    12:36:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English