Huippuliiga finaali, WRE, Kapinarastit, 30.8.2009, Mäntsälän Urheilijat

H21A1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,7 km
 
1.   Niklas Saramäki Lynx    12:36:00   35:44  
2.   Matti Töyrylä Vehkalahden Veikot    12:18:00   36:26  
3.   Matti Karvonen Kalevan Rasti    12:22:00   38:01  
4.   Jussi Aumo MS Parma    12:06:00   38:38  
5.   Maxim Sychev Hiisirasti    12:10:00   38:47  
6.   Daniel Stenlund IF Brahe    12:34:00   38:55  
7.   Hannu Saarijärvi Tampereen Pyrintö    11:14:00   39:21  
8.   Johannes Turunen Koo-Vee    12:00:00   39:45  
9.   Ville Sabel Hämeenlinnan Suunnistajat    11:34:00   39:56  
10.   Asgeir Mjösund MS Parma    11:26:00   40:19  
11.   Juha-Ville Ketolainen Vehkalahden Veikot    11:02:00   40:43  
12.   Juho-Veikko Hytönen Ikaalisten Nouseva Voima    11:46:00   41:36  
13.   Pekka Huusari Lahden Suunnistajat-37    11:12:00   42:04  
14.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat    11:16:00   42:10  
15.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:52:00   42:22  
16.   Jani Söyring Sippurasti    12:08:00   42:47  
17.   Lauri Kleemola Lynx    11:18:00   42:48  
18.   Juha Matilainen Kuopion Suunnistajat    12:12:00   43:04  
19.   Ville Keskisaari Lapuan Virkiä    11:24:00   43:43  
20.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka    11:30:00   44:04  
21.   Miikka Huovila Delta    12:44:00   44:14  
22.   Ville Kauppi Lahden Suunnistajat-37    12:20:00   46:16  
23.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti    12:42:00   46:20  
24.   Rainer Kujala Lynx    11:28:00   46:31  
25.   Vesa Ylis-Junttila Hämeenlinnan Suunnistajat    12:02:00   47:15  
26.   Mikko Pirilä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:00:00   48:05  
27.   Petteri Väänänen Kalevan Rasti    11:40:00   48:06  
28.   Tommi Pajala Lynx    12:04:00   48:36  
29.   Petteri Vigren Rasti-Nokia    11:48:00   49:13  
30.   Eero Inkeri Olavin Rasti    11:54:00   49:23  
31.   Janne Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:32:00   50:54  
32.   Jarno Matilainen Lahden Suunnistajat-37    11:42:00   52:25  
33.   Jouni Tukiainen Hyvinkään Rasti    11:50:00   52:28  
34.   Christopher Mikander OK Orient    12:46:00   52:47  
35.   Pasi Kyheröinen Espoon Suunta    11:56:00   53:18  
36.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva Voima    12:38:00   53:32  
37.   Vesa Ahlqvist Delta    11:44:00   54:20  
38.   Tuomas Hakkarainen MS Parma    12:48:00   59:36  
39.   Oskar Breilin Asikkalan Raikas    11:58:00   1:01:18  
40.   Tony Hellstedt Rastihaukat    11:10:00   1:02:17  
41.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    11:20:00   1:03:52  
42.   Petteri Nikki Kymin Suunnistajat    12:28:00   1:06:34  
43.   Jari Vesterbacka Porvoon Urheilijat    11:06:00   1:11:28  
   Miika Arvola Koo-Vee    11:04:00   ei läht.  
   Antti-Ville Korhonen Kalevan Rasti    11:08:00   ei läht.  
   Timo Mikkola Hiisirasti    11:22:00   ei läht.  
   Jarkko Alanissi Vehkalahden Veikot    11:32:00   ei läht.  
   Kai Samposalo Kangasala SK    11:36:00   ei läht.  
   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    11:38:00   ei läht.  
   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus    12:14:00   ei läht.  
   Benny Forsström OK Raseborg    12:16:00   ei läht.  
   Tero Viljanen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:24:00   ei läht.  
   Jukka Pajula Lapuan Virkiä    12:26:00   keskeytti  
   Samuli Valonen Valkeakosken Haka    12:30:00   keskeytti  
   Arto Malmberg Itä-Hämeen Rasti    12:40:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English