Huippuliiga finaali, WRE, Kapinarastit, 30.8.2009, Mäntsälän Urheilijat

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Pohjanmaa
  Lapuan Virkiä
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
Häme
  Epilän Esa
  Hauhon Sisu
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Hämeenlinnan Tarmo
  Ikaalisten Nouseva Voima
  Kalvolan Keihäs
  Kangasala SK
  Koo-Vee
  Lounais-Hämeen Rasti
  Oriveden Ponnistus
  Pirkkalan Hiihtäjät
  Rasti-Nokia
  Tampereen NMKY:n Urh.
  Tampereen Pyrintö
  Turengin Sarastus
  Urjalan Urheilijat
  Valkeakosken Haka
  Virtain-Ruoveden Suunnist
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Etelä-Kymen Suunnistajat
  Haukivuoren Kisailijat
  Inkeroisten Terho
  Joutsenon Kullervo
  Kouvolan Rasti-72
  Kuusankosken Urheiluseura
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  Sippurasti
  SK Vuoksi
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Rasti-Hyry
Keski-Pohjanmaa
  Kokkolan Suunnistajat
  Lohtajan Veikot
  Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Laukaan Urheilijat
  Muuramen Rasti
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  Vaajakosken Terä
  Vihtavuoren Pamaus
  Viitasaaren Suunta
Lahti
  Asikkalan Raikas
  Hollolan Urheilijat -46
  Itä-Hämeen Rasti
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Lahden Työväen Hiihtäjät
  Lammin Säkiä
  Nastolan Terä
  Päijät-Rasti
  Rastivarsat
Lappi
  Alatornion Pirkat
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
  Suunta 2000
Pohjois-Pohjanmaa
  Iisu
  Oulun NMKY:n Urheilijat
  Saloisten Reipas
  SK Pohjantähti
Satakunta
  Hiisirasti
  Kankaanpään Suunnistajat
  Lauttakylän Luja
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
Savo-Karjala
  Iisalmen Visa
  Kalevan Rasti
  Kuopion Suunnistajat
  Rasti-Pielinen
  Siilin Rasti
  Säyneisen Salpa
Uusimaa
  Askolan Urheilijat
  Delta
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Fiskarin Urheilijat -47
  Helsingin Poliisi-Voim.
  Helsingin Suunnistajat
  Helsingin Työv. Hiihtäjät
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Järvenpään Palo
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Länsi-Uudenmaan Suunnist.
  Mesikämmenet
  Mäntsälän Urheilijat
  Otaniemen Jyllääjät
  Pihkaniskat
  Pitäjänmäen Tarmo
  Porvoon Urheilijat
  Raisu Lumous
  Rajamäen Rykmentti
  Rasti-Jyry
  Rastihaukat
  Riihimäen Suunnistajat
  Tuusulan Voima-Veikot
  XYZ
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Perttelin Peikot
  Rasti 88
  Rasti-Perniö
  Salon Viesti
  Someron Esa
  Suomusjärven Sisu
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
  Turun Visat
  Yläneen Kiri
FSO
  Akilles OK
  Asikkalan Raikas
  Espoon Suunta
  Helsingin Suunnistajat
  Himangan Urheilijat
  IF Brahe
  IF Sibbo-Vargarna
  IK Örnen
  Kalvolan Keihäs
  Kouvolan Rasti-72
  Lahden Suunnistajat-37
  Mäntsälän Urheilijat
  Nastolan Terä
  OK Orient
  OK Raseborg
  OK77
  Palo
  Pargas IF
  Rasti E4
  Rastivarsat
  Valkeakosken Haka
OTHER
  Inus
  MP
  StorminTer
  USGChemnit
  vac
  xyz
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English