SM-erikoispitkä, 24.05.2009

H20

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,3 km
Väliaika
Maali
18,7 km
 
1.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    11:30:00   1:02:29 (2)     2:12:37  
2.   Samu Lehtola Kangasala SK    11:30:00   1:00:29 (1)     2:13:15  
3.   Joni Hirvikallio Lappeen Riento    11:30:00   1:04:48 (5)     2:17:07  
4.   Fredric Portin IF Brahe    11:30:00   1:04:57 (7)     2:17:14  
5.   Taneli Pantsar Pellon Ponsi    11:30:00   1:04:47 (4)     2:24:04  
6.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna    11:30:00   1:04:45 (3)     2:26:04  
7.   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä    11:30:00   1:04:53 (6)     2:26:37  
8.   Daniel Stenlund IF Brahe    11:30:00   1:05:11 (8)     2:41:13  
9.   Olli Suonpää MS Parma    11:30:00   1:19:05 (13)     2:43:07  
10.   Vesa-Ville Väänänen SK Pohjantähti    11:30:00   1:14:06 (10)     2:45:19  
11.   Mikko Höglund Olavin Rasti    11:30:00   1:14:30 (11)     2:49:27  
12.   Kristo Heinmann Kangasala SK    11:30:00   1:05:17 (9)     2:49:45  
13.   Mikko Hölli Kangasala SK    11:30:00   1:23:18 (15)     2:53:57  
14.   Samuel Heinonen Rasti E4    11:30:00   1:21:20 (14)     2:56:24  
15.   Eero Korpi Kauhavan Wisa    11:30:00         3:02:15  
16.   Jeremy Genar IF Sibbo-Vargarna    11:30:00   1:30:20 (20)     3:04:10  
17.   Jukka Tani Sippurasti    11:30:00   1:17:43 (12)     3:08:39  
18.   Tapio Keskitalo Lauttakylän Luja    11:30:00   1:23:44 (16)     3:08:40  
19.   Mikko Laakso Helsingin Suunnistajat    11:30:00   1:32:05 (22)     3:09:01  
20.   Vesa Heikkilä MS Parma    11:30:00   1:30:12 (19)     3:09:59  
21.   Patrik Väisänen Anttolan Urheilijat    11:30:00   1:30:10 (18)     3:10:14  
22.   Miikka Ketonen Saloisten Reipas    11:30:00   1:27:35 (17)     3:16:02  
23.   Peter Söderström OK Raseborg    11:30:00   1:31:29 (21)     3:25:08  
24.   Juuso Lehtinen Lahden Suunnistajat-37    11:30:00   1:34:11 (23)     3:27:08  
25.   Antti Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura    11:30:00   1:36:54 (24)     3:30:25  
26.   Tero Väisänen Lappeen Riento    11:30:00   1:37:06 (25)     3:50:23  
   Santtu Sainio Keravan Urheilijat    11:30:00         ei läht.  
   Attila Molnar Helsingin Suunnistajat    11:30:00         keskeytti  
   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento    11:30:00         keskeytti  
   Lars-Johan Ahlqvist OK Orient    11:30:00         keskeytti  
   Mårten Bäckman OK Orient    11:30:00         keskeytti  
   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    11:30:00         keskeytti  
   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri    11:30:00         keskeytti  
   Kalle Liukkonen Delta    11:30:00         ei läht.  
   Rasmus Alèn Valkeakosken Haka    11:30:00         ei läht.  
   Ville Kosola SK Pohjantähti    11:30:00         hylätty  
   Topi Penttinen OK Orient    11:30:00         keskeytti  
   Aatu Varjonen Rasti-Lukko    11:30:00         keskeytti  
   Jesse Martelius MS Parma    11:30:00         ei läht.  
   Kasper Snickars IF Sibbo-Vargarna    11:30:00         ei läht.  
   Mikko Haikonen Tampereen Pyrintö    11:30:00         ei läht.  
   Teemu Perälä Lapuan Virkiä    11:30:00         ei läht.  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä    11:30:00         keskeytti  
   Heikki Nenonen SK Vuoksi    11:30:00         keskeytti  
   Daniel Blomster IF Sibbo-Vargarna    11:30:00         keskeytti  
   Lauri Kahila Tampereen Pyrintö    11:30:00         keskeytti  
   Eero Vesterinen Espoon Suunta    11:30:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English