Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D12 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Zlata Malysheva NordWest  RUS  11:11:00   22:50  
2.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    10:17:00   24:06  
3.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    11:07:00   24:48  
4.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura    11:05:00   28:12  
5.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  10:57:00   28:22  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    10:25:00   30:36  
7.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:29:00   32:27  
8.   Petra Heinjoki Jämsän Retki-Veikot    10:51:00   34:19  
9.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    10:53:00   34:44  
10.   Hanne-Line Ekström MS Parma    10:49:00   35:01  
11.   Helena Hankonen Mäntsälän Urheilijat    11:23:00   35:15  
12.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    10:39:00   35:17  
13.   Sanna-Mari Purola Alajärven Ankkurit    11:33:00   36:11  
14.   Vilja Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot    10:45:00   37:14  
15.   Anna Guseva YarkiyMir  RUS  11:21:00   37:37  
16.   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    11:13:00   37:52  
17.   Inka Salonen Rajamäen Rykmentti    10:43:00   38:07  
18.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    10:37:00   39:12  
19.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    11:19:00   39:17  
20.   Greta Juutinen Kuusamon Erä-Veikot    11:01:00   39:57  
21.   Veera Kauppila Vesaisen Pojat    11:27:00   40:07  
22.   Emma Rujala Lahden Suunnistajat-37    10:23:00   40:32  
23.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri    10:59:00   40:39  
24.   Annika Kirvesmies Iisalmen Visa    11:03:00   41:10  
25.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat    10:41:00   44:48  
26.   Essi Karjalainen SK Pohjantähti    10:11:00   44:56  
27.   Elina Helin Paimion Rasti    11:31:00   44:58  
28.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    10:19:00   46:09  
29.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    10:47:00   47:47  
30.   Milja Jaatinen Haukiputaan Heitto    10:33:00   49:26  
31.   Riina Lahtinen Helsingin Suunnistajat    10:31:00   1:04:12  
32.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    10:13:00   1:04:19  
33.   Yulia Shmarina Nord West  RUS  11:09:00   1:11:50  
34.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    10:15:00   1:20:18  
   Anna Backman IK Kronan    11:17:00   hylätty  
   Camilla Fingerroos MS Parma    11:35:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English