Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D13A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    14:06:00   27:32  
2.   Olga Baranenko Juventa-LN  RUS  14:04:00   30:28  
3.   Emmi Jokela Suunta-Sepot    14:26:00   30:59  
4.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka    13:48:00   31:42  
5.   Julia Korhonen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:02:00   32:42  
6.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö    14:30:00   33:41  
7.   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö    13:26:00   34:47  
8.   Liisa Sassi-Päkkilä Iisu    13:34:00   35:57  
9.   Netta Rajamäki Kangasala SK    13:36:00   36:06  
10.   Essi Väisänen SK Vuoksi    14:40:00   36:48  
11.   Teija Heiskanen Sonkajärven Pahka    13:24:00   36:59  
12.   Pinja Sipiläinen Suunta Jyväskylä    14:14:00   37:12  
13.   Inkeri Hyttinen Rasti E4    13:54:00   37:13  
14.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37    13:16:00   37:59  
15.   Pälvi Alanen Sinkki-Sepot    14:32:00   38:19  
16.   Noora Räisänen Saloisten Reipas    14:42:00   38:58  
17.   Jonna Järvinen Kangasala SK    13:58:00   40:31  
18.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö    13:42:00   40:45  
19.   Tiina Tähtinen Rasti-Nokia    13:50:00   41:09  
20.   Nadezda Skrundik Juventa-LN  RUS  13:20:00   41:46  
21.   Aino Summanen Helsingin Suunnistajat    13:40:00   42:26  
22.   Julia Munck Olavin Rasti    13:38:00   44:38  
23.   Saina Pöyhönen Länsi-Lavian Loiske    13:56:00   45:21  
24.   Alma Pyymäki Kouvolan Rasti-72    14:22:00   48:29  
25.   Silja Viita Navi    14:34:00   50:22  
26.   Reetta Hautakoski Suunta Jyväskylä    13:32:00   51:42  
27.   Marianne Pinola Rasti-Nokia    14:18:00   51:57  
28.   Veera Helppolainen Ulvilan Ura    14:10:00   53:33  
29.   Henna-Maria Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet    14:38:00   1:02:41  
30.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    13:44:00   1:04:03  
31.   Sanni Sarin Kangasala SK    14:36:00   1:09:15  
32.   Elina Sarin Kangasala SK    14:16:00   1:29:14  
   Iris Syrjä Raja-Karjalan Suunnistajat    13:18:00   ei läht.  
   Elise Calonius Rasti-Nokia    13:22:00   ei läht.  
   Iida Sirviö Sotkamon Jymy    13:28:00   keskeytti  
   Anna Kazakova Leader  RUS  13:46:00   ei läht.  
   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat    14:20:00   keskeytti  
   Viktoria Meltser Leader  RUS  14:28:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English