Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,4 km
Väliaika
3,0 km
Maali
3,9 km
 
1.   Tytti Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37    12:32:00   11:39 (2)  24:40 (1)  30:47  
2.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat    12:16:00   11:22 (1)  24:58 (2)  31:55  
3.   Elli Kosola SK Pohjantähti    12:00:00   11:46 (3)  25:50 (3)  33:44  
4.   Niina Papinsaari Kangasala SK    11:22:00   12:09 (6)  26:45 (5)  34:03  
5.   Reeta Rantanen MS Parma    11:56:00   12:05 (5)  26:12 (4)  34:12  
6.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    11:46:00   12:56 (12)  26:59 (6)  34:21  
7.   Anna-Kaisa Asikainen Kalevan Rasti    12:10:00   12:39 (8)  27:14 (8)  34:41  
8.   Katariina Tuohimäki Rasti-Kurikka    12:28:00   11:56 (4)  28:45 (14)  35:08  
9.   Anna Laitinen Rasti-Lukko    11:32:00   12:29 (7)  27:23 (9)  35:32  
10.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:18:00   12:48 (10)  28:07 (12)  35:38  
11.   Anna Närhi Jämsän Retki-Veikot    12:22:00   13:23 (15)  27:06 (7)  36:09  
12.   Sonja Liukkonen Delta    11:44:00   13:53 (17)  29:01 (15)  36:14  
13.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti    11:10:00   14:53 (26)  28:44 (13)  36:15  
14.   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot    11:16:00   14:02 (18)  29:14 (17)  36:55  
15.   Laura Juga Keravan Urheilijat    11:18:00   14:55 (27)  30:55 (21)  38:15  
16.   Reetta Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat    12:26:00   12:56 (12)  27:42 (10)  38:16  
17.   Ida-Marie Skogvik IK Kronan    11:12:00   14:50 (24)  29:02 (16)  38:21  
18.   Essi Varjonen Lapuan Virkiä    11:14:00   12:48 (10)  28:00 (11)  39:02  
19.   Vilma Lamminpää OK Orient    12:24:00   16:40 (34)     39:03  
20.   Iina Seppänen Vaalan Karhu    11:54:00   14:50 (24)  31:48 (22)  39:46  
21.   Fiia Harju-Säntti Rasti-Kurikka    11:50:00   14:44 (23)  31:48 (22)  40:03  
22.   Laura Janhunen Jämsän Retki-Veikot    11:34:00   14:03 (19)  30:13 (19)  40:11  
23.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    11:24:00   13:12 (14)  29:21 (18)  40:37  
24.   Anni Karhunen Kuopion Suunnistajat    11:30:00   16:16 (32)  32:09 (24)  41:20  
25.   Noora Palm Kangasala SK    11:52:00   16:59 (36)  33:56 (33)  41:56  
26.   Sarianna Hänti MS Parma    11:26:00   14:37 (22)  33:19 (30)  42:04  
27.   Sini Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot    11:42:00   14:09 (20)  30:21 (20)  42:14  
28.   Essi Ylipelkola Lappajärven Veikot    12:36:00   14:30 (21)  33:13 (29)  42:18  
29.   Kukka-Maaria Karppinen Laitasaaren Veto    11:28:00   18:27 (40)  35:10 (35)  43:24  
30.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:40:00   15:07 (28)  32:13 (25)  44:18  
31.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu    11:06:00   18:13 (39)  33:58 (34)  44:44  
32.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    12:40:00   13:26 (16)  32:26 (27)  45:03  
33.   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka    11:20:00   12:46 (9)  32:21 (26)  45:26  
34.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:36:00   17:14 (37)  35:45 (37)  45:35  
35.   Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:04:00   16:51 (35)  33:24 (32)  45:49  
36.   Carita Espo Sippurasti    11:00:00   17:51 (38)  37:16 (38)  46:58  
37.   Katariina Kannus Kangasala SK    12:30:00   15:49 (30)  35:15 (36)  48:05  
38.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  11:02:00   16:03 (31)  33:20 (31)  48:29  
39.   Henna Niemi MS Parma    12:34:00   18:39 (41)     49:23  
40.   Roosa Lassila RasTiimi    12:12:00   15:26 (29)  32:33 (28)  50:07  
41.   Anna Sinisalo Mäntsälän Urheilijat    11:58:00   23:09 (42)  44:15 (40)  54:03  
42.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    12:20:00   23:25 (43)  44:54 (41)  56:15  
43.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat    12:02:00   16:39 (33)  37:52 (39)  56:36  
   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot    11:04:00         ei läht.  
   Saanamari Manneri Keravan Urheilijat    12:08:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English