Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D8RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,1 km
 
1.   Ida Melender Rasti-Jussit    12:50:00   13:46  
2.   Elina Espo Sippurasti    13:06:00   14:45  
2.   Pinja Ylikangas Himangan Urheilijat    13:56:00   14:45  
4.   Henna-Riina Katajamäki Suunta Jurva    13:36:00   14:50  
5.   Oona Mustonen Helsingin Suunnistajat    13:42:00   15:19  
6.   Venla Venetjoki Himangan Urheilijat    13:04:00   15:41  
7.   Heini Niva Laitasaaren Veto    13:58:00   16:17  
8.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    12:40:00   16:50  
9.   Pauliina Tilli Lynx    13:32:00   17:04  
10.   Reeta Malmlund Koo-Vee    13:40:00   17:51  
11.   Emmi Kiljunen Rastivarsat    12:34:00   18:08  
12.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat    13:02:00   18:12  
13.   Anna Goman Vesaisen Pojat    13:46:00   18:23  
14.   Ella Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    13:12:00   18:26  
15.   Venla Salonen Rajamäen Rykmentti    13:24:00   19:14  
16.   Iida Laine Kokkolan Suunnistajat    13:10:00   19:17  
17.   Venla Liukka Kalevan Rasti    12:38:00   19:56  
18.   Milla Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat    13:52:00   20:17  
19.   Tuuli Jokipii Rasti-Jussit    13:54:00   20:27  
20.   Iita-Mari Kähkönen Kuhmon Peurat    13:08:00   20:54  
21.   Nora Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    12:54:00   21:28  
22.   Roosa Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet    13:22:00   21:59  
23.   Linda Sainio Kangasala SK    12:52:00   23:30  
24.   Mariia Märsynaho Puolangan Ryhti    13:16:00   23:31  
25.   Julianna Heikkinen Delta    12:58:00   23:36  
26.   Marika Haverinen Kajaanin Suunnistajat    12:36:00   24:06  
27.   Elsa Näpänkangas Espoon Suunta    13:18:00   25:55  
28.   Ida Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:28:00   26:13  
29.   Hilla Sivill Suunta Jyväskylä    13:44:00   26:27  
30.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat    12:46:00   27:26  
31.   Ellen Mäntylä Haapamäen Urheilijat    12:32:00   29:29  
32.   Venla Viippola Oulun Tarmo    13:14:00   29:42  
33.   Matilda Havukorpi Delta    13:38:00   30:00  
34.   Mari Heinonen Kangasala SK    13:26:00   30:24  
35.   Nea Pussinen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:00:00   31:09  
36.   Nea Ronkainen SK Pohjantähti    13:20:00   31:52  
37.   Riina Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet    12:44:00   31:59  
38.   Saana Hänninen Vihtavuoren Pamaus    13:48:00   33:53  
39.   Ella Ericsson Lynx    12:56:00   35:12  
   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti    12:42:00   keskeytti  
   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:30:00   ei läht.  
   Eeva Teeriaho RasTiimi    13:50:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English