Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,5 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    13:50:00   9:21  
2.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka    13:05:00   9:57  
3.   Juuso Pernu Oulun Tarmo    13:01:00   10:07  
4.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    13:30:00   10:17  
5.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat    13:11:00   10:58  
6.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti    13:53:00   11:01  
7.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä    13:51:00   11:12  
8.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  13:10:00   11:20  
9.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    13:22:00   12:04  
10.   Arttu Korpela Loimaan Jankko    13:36:00   12:26  
11.   Daniil Melnitskiy NordWest  RUS  13:26:00   12:31  
12.   Konsta Mäntylä Lynx    13:18:00   13:03  
13.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat    13:33:00   13:16  
14.   Otto Juga Keravan Urheilijat    13:13:00   13:21  
15.   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat    13:29:00   13:31  
16.   Maxim Karpelson St:-Peters  RUS  12:58:00   13:35  
17.   Rasmus Ekström MS Parma    13:34:00   13:36  
18.   Eemi Konttila Koo-Vee    13:39:00   13:38  
19.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:20:00   13:40  
20.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    13:41:00   13:50  
21.   Vsevolod Selkov Juventa-LN  RUS  13:45:00   13:59  
22.   Joni Rönnemaa Siilin Rasti    13:24:00   14:01  
23.   Akseli Hietaoja Delta    13:32:00   14:02  
24.   Joni Toivo Kajaanin Suunnistajat    13:12:00   14:23  
25.   Arttu Paakki Nivalan Urheilijat    13:38:00   14:50  
26.   Arttu Lukkari Sotkamon Jymy    13:54:00   15:03  
27.   Niko Kontinen Navi    13:23:00   15:07  
28.   Hannu Haapamäki Kittilän Kotaveikot    13:03:00   15:38  
29.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura    13:48:00   15:50  
30.   Joona Holappa Vesaisen Pojat    13:52:00   15:59  
31.   Juho Juuruspolvi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:06:00   16:02  
32.   Elias Liukka Kalevan Rasti    13:57:00   16:10  
33.   Mikael Autio Karkki-Rasti    13:15:00   17:06  
34.   Verneri Mattila Helsingin Suunnistajat    13:07:00   17:09  
35.   Valery Mikhailov St:-Peters  RUS  13:25:00   17:36  
36.   Oliver Mäntylä Haapamäen Urheilijat    12:57:00   18:14  
37.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles    13:46:00   18:36  
38.   Robert Hyvönen RasTiimi    13:02:00   19:29  
38.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat    13:17:00   19:29  
40.   Valtteri Mäkelä Pohjankyrön Rasti    13:47:00   19:30  
41.   Onni Oja Ylivieskan Kuula    13:40:00   20:24  
42.   Fredrik Kamppinen IF Sibbo-Vargarna    13:19:00   21:34  
43.   Leo Granberg IF Femman    13:42:00   22:35  
44.   Tomi Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet    13:04:00   22:40  
45.   Lenni Miikki SK Vuoksi    13:37:00   22:48  
46.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    13:55:00   25:07  
47.   Tuomas Vallittu Jämsän Retki-Veikot    13:08:00   25:51  
48.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat    12:59:00   27:37  
49.   Kalle Tiitto RasTiimi    13:31:00   31:33  
50.   Jussi Ketoluoto Kajaanin Suunnistajat    13:43:00   44:38  
   Konsta Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat    13:49:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English