Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,7 km
 
1.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat    10:48:00   12:22  
2.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    10:50:00   12:30  
3.   Matias Salonen Rajamäen Rykmentti    11:09:00   13:25  
4.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä    10:57:00   13:28  
4.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  11:25:00   13:28  
6.   Konsta Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat    10:49:00   13:33  
7.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    11:27:00   14:27  
8.   Konsta Mäntylä Lynx    10:58:00   14:41  
9.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat    11:24:00   14:46  
10.   Rasmus Ekström MS Parma    10:52:00   15:06  
11.   Kalle Tiitto RasTiimi    10:43:00   15:17  
12.   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat    11:26:00   15:19  
13.   Elias Liukka Kalevan Rasti    10:55:00   15:21  
14.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    10:36:00   15:23  
15.   Otto Juga Keravan Urheilijat    10:38:00   16:12  
15.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    11:18:00   16:12  
17.   Fredrik Kamppinen IF Sibbo-Vargarna    10:28:00   16:43  
18.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat    11:13:00   16:45  
19.   Juuso Pernu Oulun Tarmo    11:17:00   16:48  
20.   Onni Oja Ylivieskan Kuula    10:35:00   16:49  
21.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura    11:22:00   17:06  
22.   Arttu Paakki Nivalan Urheilijat    11:08:00   17:08  
23.   Vsevolod Selkov Juventa-LN  RUS  10:41:00   17:13  
24.   Arttu Korpela Loimaan Jankko    10:53:00   17:18  
25.   Maxim Karpelson St:-Peters  RUS  10:39:00   17:20  
26.   Eemi Konttila Koo-Vee    10:40:00   17:46  
27.   Verneri Mattila Helsingin Suunnistajat    11:06:00   18:00  
28.   Juho Juuruspolvi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:05:00   18:09  
29.   Akseli Hietaoja Delta    10:33:00   18:45  
30.   Joni Rönnemaa Siilin Rasti    10:44:00   19:59  
31.   Joona Holappa Vesaisen Pojat    10:31:00   20:26  
32.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles    11:07:00   20:32  
33.   Valery Mikhailov St:-Peters  RUS  11:11:00   20:39  
34.   Joni Toivo Kajaanin Suunnistajat    11:01:00   20:46  
35.   Hannu Haapamäki Kittilän Kotaveikot    11:12:00   20:54  
36.   Lenni Miikki SK Vuoksi    10:47:00   21:02  
37.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    11:02:00   21:07  
37.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat    11:21:00   21:07  
39.   Niko Kontinen Navi    11:03:00   21:20  
40.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat    11:00:00   22:04  
41.   Jussi Ketoluoto Kajaanin Suunnistajat    10:32:00   22:37  
42.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka    11:20:00   22:49  
43.   Arttu Lukkari Sotkamon Jymy    10:59:00   23:24  
44.   Robert Hyvönen RasTiimi    11:16:00   23:25  
45.   Valtteri Mäkelä Pohjankyrön Rasti    10:27:00   23:27  
46.   Tomi Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet    10:42:00   25:30  
47.   Leo Granberg IF Femman    10:51:00   25:42  
48.   Tuomas Vallittu Jämsän Retki-Veikot    11:23:00   25:55  
49.   Oliver Mäntylä Haapamäen Urheilijat    10:56:00   28:44  
   Mikael Autio Karkki-Rasti    11:10:00   ei läht.  
   Daniil Melnitskiy NordWest  RUS  11:15:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English