Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H12 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,0 km
 
1.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura    10:12:00   19:54  
2.   Eevert Toivonen Kangasala SK    11:42:00   24:42  
3.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    10:20:00   24:46  
4.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    10:56:00   25:23  
5.   Tommi Huostila Lammin Säkiä    10:50:00   25:55  
6.   Jere Pernu Oulun Tarmo    10:32:00   27:30  
7.   Kalle Melender Rasti-Jussit    10:30:00   27:46  
7.   Aleksi Härkönen Pudasjärven Urheilijat    10:36:00   27:46  
7.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    10:46:00   27:46  
10.   Janne Ovaska Luumäen Rasti    11:10:00   28:14  
11.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    11:08:00   28:16  
12.   Evgeny Tsapin Nord West  RUS  10:40:00   28:28  
13.   Severi Valkamo Koo-Vee    11:12:00   29:44  
14.   Roope Sormunen Rasti E4    12:00:00   30:01  
15.   Konsta Puranen Koo-Vee    10:42:00   30:50  
16.   Elmeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot    11:20:00   30:54  
17.   Aapo Erkkilä Saloisten Reipas    10:54:00   31:01  
18.   Jaakko Skog Koo-Vee    10:10:00   31:03  
19.   Pekka Linna Oulaisten Huima    11:36:00   31:32  
20.   Aapo Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    12:02:00   31:47  
21.   Joonas Mäkelä Alajärven Ankkurit    10:18:00   32:59  
22.   Miiro Angerpuro Helsingin Suunnistajat    10:52:00   33:40  
23.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat    11:34:00   33:50  
24.   Pavel Pilnikov St:-Peters  RUS  10:58:00   34:11  
25.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    10:16:00   35:06  
26.   Isac Sund IF Femman    11:48:00   35:14  
27.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:46:00   36:33  
28.   Benjamin Paloniemi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:14:00   37:03  
29.   Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat    11:28:00   37:06  
30.   Elmeri Toivanen Kuusankosken Urheiluseura    11:02:00   37:30  
31.   Niilo Summanen Helsingin Suunnistajat    10:22:00   38:26  
32.   Markus Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot    10:34:00   38:52  
33.   Arttu Malmlund Koo-Vee    11:44:00   39:04  
34.   Alexander Barazenko NordWest  RUS  10:24:00   39:28  
35.   Niklas Pulli Jämsän Retki-Veikot    10:44:00   41:51  
36.   Kalle Summanen Helsingin Suunnistajat    11:56:00   43:39  
37.   Leonid Zherebin NordWest  RUS  11:06:00   45:30  
38.   Antti Nurmi Lappeen Riento    11:16:00   45:51  
39.   Panu Ternola Hämeenlinnan Suunnistajat    11:52:00   46:30  
40.   Niko Larmala Espoon Suunta    12:08:00   46:59  
41.   Kari Nivala Ylivieskan Kuula    11:04:00   47:23  
42.   Eero Luurila Mellunkylän Kontio    10:14:00   47:26  
43.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit    11:32:00   48:25  
44.   Aleksi Pietikäinen Pihkaniskat    12:04:00   48:30  
45.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö    11:58:00   48:43  
46.   Valery Kostetskiy NordWest  RUS  11:50:00   49:51  
47.   Jaakko Vallittu Jämsän Retki-Veikot    11:26:00   51:04  
48.   Jouni Turunen Lounais-Hämeen Rasti    10:38:00   1:20:22  
   Nikita Leontiev Leader  RUS  11:22:00   ei läht.  
   Jesper Sjöblom Södertälje  SWE  11:24:00   ei läht.  
   Joni Kujansuu MS Parma    11:30:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English