Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Väliaika
6,4 km
Maali
7,3 km
 
1.   Olli-Pekka Koistinen Anttolan Urheilijat    13:01:00   13:43 (4)     44:45  
2.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    13:21:00   13:02 (1)  40:55 (1)  45:10  
3.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    13:03:00   13:24 (2)  41:17 (3)  45:55  
4.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti    12:53:00   13:32 (3)  41:31 (4)  46:00  
5.   Jarno Kallio-Könnö Rasti-Kurikka    12:17:00   14:01 (6)  41:40 (5)  46:14  
6.   Aleksi Leskinen Lynx    11:37:00   14:12 (8)  41:09 (2)  46:17  
7.   Aki Kauppinen Espoon Suunta    12:59:00   15:45 (23)  42:36 (6)  46:49  
8.   Esa Orava Rastivarsat    12:29:00   14:37 (10)  43:07 (8)  47:57  
9.   Timo Sivill Vaajakosken Terä    11:49:00   14:44 (11)  42:46 (7)  48:01  
10.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä    12:15:00   15:53 (24)  43:39 (10)  48:16  
11.   Pekka Suorsa Pellon Ponsi    12:51:00   15:31 (21)  43:36 (9)  48:17  
12.   Petri Saari Lapuan Virkiä    12:19:00   13:49 (5)  43:47 (12)  49:14  
12.   Jouni Kujala SK Pohjantähti    12:31:00   14:05 (7)  43:44 (11)  49:14  
14.   Jouni Heinonen Valkeakosken Haka    12:03:00   14:48 (12)  44:13 (13)  49:17  
15.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    11:43:00   14:29 (9)  45:43 (16)  50:16  
16.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    13:13:00   14:48 (12)  44:51 (15)  50:31  
17.   Johannes Turunen Koo-Vee    11:47:00   15:43 (22)  44:49 (14)  50:35  
18.   Mikko Mäki-Ullakko Vaajakosken Terä    12:45:00   16:12 (26)  46:10 (18)  50:45  
19.   Matias Vanhanen Kemiön Kiilat    12:13:00   16:47 (30)  45:50 (17)  50:46  
20.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi    11:53:00   16:51 (31)  46:21 (20)  51:17  
21.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    12:35:00   15:03 (14)  47:05 (24)  52:10  
22.   Yuri Agafontsev IF Sibbo-Vargarna    12:11:00   15:07 (16)  46:55 (23)  52:11  
23.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti    11:33:00   16:19 (27)  46:24 (21)  52:28  
24.   Timo Mähönen Kalevan Rasti    11:57:00   16:28 (28)  46:20 (19)  52:35  
25.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö    11:35:00   15:07 (16)  46:50 (22)  53:00  
26.   Petteri Väänänen Kalevan Rasti    12:21:00   16:28 (28)  47:39 (25)  53:03  
27.   Markku Siponen Siilin Rasti    12:37:00   15:04 (15)  47:44 (26)  53:18  
28.   Harri Räty Delta    12:57:00   17:24 (35)  48:03 (27)  53:50  
29.   Timo Ahvenainen Mäntsälän Urheilijat    11:45:00   15:07 (16)  49:08 (30)  54:10  
30.   Jyri Mäkäläinen Kalevan Rasti    13:15:00   15:23 (20)  48:55 (29)  54:19  
31.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    13:07:00   15:19 (19)     54:31  
32.   Heikki Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    11:39:00   17:30 (36)  49:59 (31)  54:41  
33.   Matti Karhulahti Turun Suunnistajat    11:55:00   18:31 (38)  48:16 (28)  55:58  
34.   Matti Maajärvi Lappeen Riento    13:19:00   17:23 (34)  50:26 (32)  56:00  
35.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    11:41:00   19:35 (42)  50:59 (33)  56:35  
36.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    12:39:00   19:24 (41)  52:16 (36)  57:23  
37.   Pasi Oravainen Siilin Rasti    13:17:00   16:01 (25)  52:11 (35)  57:46  
38.   Lasse Suonpää MS Parma    11:59:00   18:56 (39)  51:34 (34)  1:00:32  
39.   Topi Suomalainen Navi    13:09:00   19:22 (40)  54:43 (38)  1:00:53  
40.   Petri Väänänen Siilin Rasti    12:09:00   17:19 (33)  54:36 (37)  1:00:59  
41.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti    12:01:00   17:56 (37)  58:59 (39)  1:04:36  
42.   Vesa Aaltonen IF Brahe    12:33:00   17:05 (32)  59:02 (40)  1:05:07  
43.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    12:41:00   22:40 (43)  1:01:07 (41)  1:07:46  
   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    11:51:00         ei läht.  
   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus    12:05:00         ei läht.  
   Matti Kivelä Delta    12:07:00         hylätty  
   Ville Glad Turun Suunnistajat    12:27:00         hylätty  
   Janne Harju Koskelankylän Riento    12:49:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English