Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H40AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,7 km
 
1.   Marko Loukkalahti Delta    10:59:00   37:13  
2.   Kenneth Cederberg Pargas IF    10:47:00   40:11  
3.   Petri Karjalainen SK Pohjantähti    11:41:00   42:26  
4.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri    11:29:00   43:02  
5.   Ilkka Laakso Suunta Jyväskylä    11:51:00   45:12  
6.   Timo Kauppila Koo-Vee    11:59:00   45:17  
7.   Jarmo Munck Olavin Rasti    10:49:00   46:25  
8.   Aku Pyymäki Kouvolan Rasti-72    12:01:00   46:44  
9.   Vesa Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot    11:39:00   46:56  
10.   Risto Oja Ylivieskan Kuula    11:13:00   48:09  
11.   Anssi Kokkonen Kalevan Rasti    12:05:00   48:20  
12.   Arkadiy Ashkinadzi YarkiyMir  RUS  10:51:00   49:32  
13.   Samuli Toivanen Kuusankosken Urheiluseura    10:45:00   50:28  
14.   Juha Kiljunen Rastivarsat    11:43:00   50:52  
15.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    10:29:00   51:05  
16.   Juha-Pekka Larmala Etelä-Kymen Suunnistajat    11:55:00   51:34  
17.   Mika Ternola Hämeenlinnan Suunnistajat    11:53:00   52:08  
18.   Mattias Ericsson Lynx    10:35:00   52:55  
19.   Arto Katajamäki Suunta Jurva    11:11:00   53:14  
20.   Juho Näsi SK Pohjantähti    10:39:00   53:22  
20.   Markku Nieminen Pälkäneen Lukko    11:23:00   53:22  
22.   Teemu Hauhia Rasti-Kurikka    11:35:00   54:05  
23.   Jarmo Nivala Ylivieskan Kuula    10:27:00   54:41  
24.   Unto Korhonen Etelä-Kymen Suunnistajat    11:27:00   54:46  
25.   Mika Jurvakainen Kiimingin Urheilijat    11:57:00   55:36  
26.   Sauli Mäntylä Lynx    11:17:00   56:15  
27.   Tero Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    12:03:00   57:10  
28.   Jari Heiskanen Sonkajärven Pahka    11:25:00   57:20  
29.   Tuomo Vuorenpää Kajaanin Suunnistajat    11:03:00   57:26  
30.   Heikki Malmlund Koo-Vee    11:49:00   57:43  
31.   Hannu Tuomisto Rasti-Jussit    11:33:00   59:56  
32.   Pentti Shnoro Sonkajärven Pahka    10:37:00   1:00:26  
33.   Pasi Syrjä Raja-Karjalan Suunnistajat    10:33:00   1:03:37  
34.   Jouni Sipiläinen Suunta Jyväskylä    10:57:00   1:08:15  
35.   Petri Hirvonen Etelä-Kymen Suunnistajat    10:43:00   1:10:04  
36.   Harri Luurila Mellunkylän Kontio    10:53:00   1:11:09  
37.   Esa Maikkola Kymin Suunnistajat    11:05:00   1:11:24  
38.   Juha Ruotsalainen SK Pohjantähti    11:09:00   1:11:55  
39.   Mika Saari Pohjankyrön Rasti    11:45:00   1:12:58  
40.   Jussi Myllys Olavin Rasti    11:37:00   1:13:44  
41.   Harri Jakobsson Espoon Suunta    11:07:00   1:26:03  
42.   Ari Kauhanen OK77    11:21:00   1:56:15  
   Timo Pirtilä Etelä-Kymen Suunnistajat    11:01:00   ei läht.  
   Timo Pietikäinen Pihkaniskat    11:19:00   ei läht.  
   Matti Kankkunen Lapinlahden Veto    11:47:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English