Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H50A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,7 km
 
1.   Anssi Juutilainen SK Vuoksi    14:09:00   50:52  
2.   Timo Hietaoja Delta    14:11:00   58:03  
3.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    14:59:00   58:47  
4.   Antti Kauppila Saloisten Reipas    13:01:00   59:36  
5.   Jarmo Heikkinen Rasti E4    14:51:00   1:00:09  
6.   Kari Saastamoinen Ylä-Savon Rasti    13:29:00   1:00:19  
7.   Timo Halla-Aho Iisu    14:03:00   1:04:45  
8.   Esko Pensas Laihian Luja    14:37:00   1:05:22  
9.   Tapani Mustonen Nilsiän Nujakka    14:45:00   1:05:38  
10.   Juhani Ylönen Rasti E4    13:47:00   1:06:51  
11.   Aimo Kangas Helsingin Suunnistajat    14:23:00   1:07:08  
12.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:43:00   1:07:41  
13.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    13:21:00   1:07:56  
14.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  13:15:00   1:09:07  
15.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    13:27:00   1:09:28  
16.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi    14:53:00   1:10:07  
17.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    13:31:00   1:10:30  
18.   Eero Nevalainen Pihkaniskat    14:27:00   1:10:33  
19.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka    13:19:00   1:10:35  
20.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus    14:39:00   1:10:56  
21.   Pasi Ronkainen Suunta Jyväskylä    14:43:00   1:13:01  
22.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    14:47:00   1:13:57  
23.   Esa Turunen IFKKiruna    14:25:00   1:14:17  
24.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    13:33:00   1:14:42  
25.   Kari Virtanen Pellon Ponsi    13:51:00   1:16:14  
26.   Seppo Nissinen Kuopion Suunnistajat    13:53:00   1:16:22  
27.   Juha Lehtola Saarijärven Pullistus    14:17:00   1:16:31  
28.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    13:39:00   1:18:53  
29.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    14:31:00   1:19:05  
30.   Jarmo Kallio Pälkäneen Lukko    13:05:00   1:19:19  
31.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    14:41:00   1:19:20  
32.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    14:19:00   1:19:24  
33.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    13:55:00   1:19:38  
34.   Lasse Fagerlund Hirvensalon Heitto    13:49:00   1:20:21  
35.   Harri Lukander RastiPiikkiö    14:49:00   1:21:02  
36.   Kari Papinsaari Kangasala SK    14:13:00   1:21:03  
37.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu    14:29:00   1:23:55  
38.   Juhani Heikkinen Ylikiimingin Nuijamiehet    13:35:00   1:24:12  
39.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu    13:03:00   1:25:18  
40.   Jarkko Jaatela Helsingin Suunnistajat    13:23:00   1:26:34  
41.   Tauno Suominen Järvenpään Palo    13:09:00   1:27:02  
42.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliop.Urheiluseura    13:37:00   1:27:35  
43.   Jouko Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    13:41:00   1:28:33  
44.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    14:01:00   1:29:29  
45.   Jarmo Hyvönen Kuhmon Peurat    14:33:00   1:31:24  
46.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    13:17:00   1:31:25  
47.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat    13:59:00   1:32:48  
48.   Esko Jalanto Kangasala SK    13:13:00   1:33:10  
49.   Kari Seppälä Teuvan Rivakka    14:21:00   1:37:24  
   Andrey Fershalov Baltiyskiy  RUS  13:11:00   ei läht.  
   Stefan Lillandt OKKristina    14:55:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English