Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H50A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,9 km
 
1.   Anssi Juutilainen SK Vuoksi    12:51:00   54:16  
2.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  13:19:00   54:53  
3.   Jarmo Heikkinen Rasti E4    12:33:00   55:37  
4.   Timo Hietaoja Delta    12:09:00   56:58  
5.   Antti Kauppila Saloisten Reipas    12:37:00   57:28  
6.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka    12:43:00   58:54  
7.   Juhani Ylönen Rasti E4    13:35:00   58:59  
8.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:21:00   59:18  
9.   Aimo Kangas Helsingin Suunnistajat    12:15:00   1:00:37  
10.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:19:00   1:00:45  
11.   Jarkko Jaatela Helsingin Suunnistajat    13:13:00   1:01:02  
12.   Kari Saastamoinen Ylä-Savon Rasti    13:25:00   1:01:41  
13.   Tapani Mustonen Nilsiän Nujakka    13:07:00   1:01:42  
14.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    12:45:00   1:01:43  
15.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    13:43:00   1:02:03  
16.   Stefan Lillandt OKKristina    13:11:00   1:03:20  
17.   Timo Halla-Aho Iisu    13:05:00   1:05:06  
18.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus    13:23:00   1:05:43  
19.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    13:37:00   1:05:57  
20.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    12:35:00   1:06:57  
21.   Eero Nevalainen Pihkaniskat    13:39:00   1:07:08  
22.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    13:47:00   1:07:33  
23.   Jouko Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    13:31:00   1:08:48  
24.   Esko Pensas Laihian Luja    12:07:00   1:09:28  
25.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat    13:15:00   1:10:28  
26.   Esa Turunen IFKKiruna    12:47:00   1:10:44  
27.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:05:00   1:11:04  
28.   Pasi Ronkainen Suunta Jyväskylä    12:03:00   1:11:40  
29.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    12:31:00   1:12:11  
30.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    13:29:00   1:13:02  
31.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:17:00   1:13:34  
32.   Seppo Nissinen Kuopion Suunnistajat    13:03:00   1:13:37  
33.   Kari Virtanen Pellon Ponsi    12:01:00   1:14:06  
34.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi    12:59:00   1:15:00  
35.   Kari Papinsaari Kangasala SK    12:49:00   1:16:25  
36.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu    13:45:00   1:18:58  
37.   Esko Jalanto Kangasala SK    13:57:00   1:19:09  
38.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    13:49:00   1:19:16  
39.   Harri Lukander RastiPiikkiö    12:39:00   1:19:17  
40.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu    13:51:00   1:20:00  
41.   Jarmo Kallio Pälkäneen Lukko    12:25:00   1:20:53  
42.   Kari Seppälä Teuvan Rivakka    12:29:00   1:21:47  
43.   Lasse Fagerlund Hirvensalon Heitto    12:55:00   1:25:14  
44.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliop.Urheiluseura    13:09:00   1:28:28  
   Andrey Fershalov Baltiyskiy  RUS  12:21:00   ei läht.  
   Jarmo Hyvönen Kuhmon Peurat    12:27:00   ei läht.  
   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    12:53:00   ei läht.  
   Tauno Suominen Järvenpään Palo    12:57:00   keskeytti  
   Juhani Heikkinen Ylikiimingin Nuijamiehet    13:41:00   ei läht.  
   Juha Lehtola Saarijärven Pullistus    13:53:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English