Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H50A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,6 km
 
1.   Jarmo Heikkinen Rasti E4    12:43:00   34:19  
2.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  13:07:00   37:56  
3.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    12:17:00   38:00  
4.   Antti Kauppila Saloisten Reipas    12:35:00   38:03  
5.   Aimo Kangas Helsingin Suunnistajat    12:45:00   38:35  
6.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:37:00   38:50  
7.   Juhani Ylönen Rasti E4    11:43:00   39:23  
8.   Tapani Mustonen Nilsiän Nujakka    11:59:00   39:28  
9.   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    11:57:00   41:20  
10.   Timo Hietaoja Delta    11:45:00   42:03  
11.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka    12:31:00   42:07  
12.   Esa Turunen IFKKiruna    12:55:00   42:43  
13.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:23:00   42:46  
14.   Esko Pensas Laihian Luja    12:05:00   42:52  
15.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    11:35:00   42:55  
16.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    11:41:00   43:12  
17.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    12:13:00   44:21  
18.   Jarkko Jaatela Helsingin Suunnistajat    11:51:00   44:40  
19.   Jarmo Kallio Pälkäneen Lukko    12:27:00   46:02  
20.   Kari Saastamoinen Ylä-Savon Rasti    12:59:00   46:18  
21.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:15:00   47:33  
22.   Kari Seppälä Teuvan Rivakka    12:11:00   48:02  
23.   Timo Rönkkö Vesaisen Pojat    12:29:00   49:04  
24.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    13:03:00   49:33  
25.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus    11:13:00   50:12  
26.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat    11:37:00   50:18  
27.   Eero Nevalainen Pihkaniskat    11:21:00   50:41  
27.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:15:00   50:41  
29.   Jouko Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    11:33:00   51:18  
30.   Juha Lehtola Saarijärven Pullistus    11:17:00   51:34  
31.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    11:19:00   52:54  
32.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu    12:07:00   52:58  
33.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi    11:55:00   54:37  
34.   Harri Lukander RastiPiikkiö    12:33:00   55:20  
35.   Esko Jalanto Kangasala SK    12:47:00   56:03  
36.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliop.Urheiluseura    13:09:00   56:06  
37.   Juhani Heikkinen Ylikiimingin Nuijamiehet    12:09:00   56:57  
38.   Stefan Lillandt OKKristina    11:27:00   57:01  
39.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    12:21:00   59:12  
40.   Timo Halla-Aho Iisu    13:01:00   1:00:11  
41.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    11:25:00   1:00:33  
42.   Seppo Nissinen Kuopion Suunnistajat    12:49:00   1:00:55  
43.   Kari Papinsaari Kangasala SK    11:53:00   1:01:01  
44.   Pasi Ronkainen Suunta Jyväskylä    12:01:00   1:01:53  
45.   Kari Virtanen Pellon Ponsi    12:51:00   1:09:56  
46.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    12:19:00   1:10:15  
   Anssi Juutilainen SK Vuoksi    11:31:00   ei läht.  
   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu    11:47:00   hylätty  
   Jarmo Hyvönen Kuhmon Peurat    12:23:00   ei läht.  
   Andrey Fershalov Baltiyskiy  RUS  12:41:00   ei läht.  
   Tauno Suominen Järvenpään Palo    13:05:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English