Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H50A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,8 km
 
1.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka    12:01:00   56:46  
2.   Juhani Ylönen Rasti E4    11:23:00   58:02  
3.   Timo Hietaoja Delta    12:03:00   58:45  
4.   Antti Kauppila Saloisten Reipas    11:55:00   58:56  
5.   Jarmo Heikkinen Rasti E4    10:23:00   59:09  
6.   Esko Pensas Laihian Luja    11:33:00   59:57  
7.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:53:00   1:00:58  
8.   Igor Zakharov VIVAT  RUS  11:07:00   1:01:15  
9.   Stefan Lillandt OKKristina    11:01:00   1:02:48  
10.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    11:27:00   1:02:57  
11.   Tapani Mustonen Nilsiän Nujakka    10:33:00   1:03:58  
12.   Aimo Kangas Helsingin Suunnistajat    10:51:00   1:03:59  
13.   Kari Saastamoinen Ylä-Savon Rasti    10:55:00   1:05:12  
14.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:03:00   1:06:08  
15.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    11:15:00   1:06:22  
16.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    10:31:00   1:07:55  
17.   Eero Nevalainen Pihkaniskat    11:13:00   1:08:14  
18.   Esa Turunen IFKKiruna    10:35:00   1:11:03  
19.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    12:09:00   1:12:06  
20.   Timo Rönkkö Vesaisen Pojat    10:45:00   1:12:48  
21.   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    10:41:00   1:13:22  
22.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    10:53:00   1:13:51  
23.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    10:25:00   1:13:52  
24.   Timo Halla-Aho Iisu    10:15:00   1:14:13  
25.   Pasi Ronkainen Suunta Jyväskylä    11:39:00   1:14:55  
26.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi    10:29:00   1:15:53  
27.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat    11:45:00   1:17:10  
28.   Kari Seppälä Teuvan Rivakka    10:59:00   1:17:25  
29.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    11:57:00   1:17:35  
30.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus    10:47:00   1:18:33  
31.   Jarkko Jaatela Helsingin Suunnistajat    11:49:00   1:19:23  
32.   Juha Lehtola Saarijärven Pullistus    11:11:00   1:20:14  
33.   Jarmo Kallio Pälkäneen Lukko    12:07:00   1:20:37  
34.   Harri Lukander RastiPiikkiö    10:13:00   1:20:44  
35.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu    11:37:00   1:20:56  
36.   Kari Papinsaari Kangasala SK    11:19:00   1:20:58  
37.   Esko Jalanto Kangasala SK    10:19:00   1:24:13  
38.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu    10:43:00   1:24:34  
39.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:29:00   1:25:15  
40.   Seppo Nissinen Kuopion Suunnistajat    10:39:00   1:25:16  
41.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat    10:57:00   1:26:44  
42.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    11:47:00   1:28:33  
43.   Hannu Lammi Helsingin Suunnistajat    11:25:00   1:29:35  
44.   Jouko Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    11:17:00   1:29:40  
45.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliop.Urheiluseura    10:21:00   1:33:57  
   Juhani Heikkinen Ylikiimingin Nuijamiehet    10:11:00   ei läht.  
   Jarmo Hyvönen Kuhmon Peurat    10:27:00   ei läht.  
   Tauno Suominen Järvenpään Palo    11:05:00   ei läht.  
   Kari Virtanen Pellon Ponsi    11:31:00   ei läht.  
   Andrey Fershalov Baltiyskiy  RUS  11:43:00   ei läht.  
   Anssi Juutilainen SK Vuoksi    11:51:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English