Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H55A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,0 km
 
1.   Hannu Karila Puolangan Ryhti    14:54:00   46:49  
2.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo    14:52:00   48:32  
3.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    13:56:00   49:50  
4.   Pertti Päivänranta SK Vuoksi    13:22:00   50:24  
5.   Håkan Björklund IK Falken    15:14:00   50:26  
6.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    14:38:00   50:49  
7.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    14:30:00   51:45  
8.   Lassi Hirvikallio Luumäen Rasti    15:28:00   52:10  
9.   Seppo Keltamäki Iisu    14:50:00   52:30  
10.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat    13:34:00   52:59  
11.   Markku Heikka Ylikiimingin Nuijamiehet    14:58:00   53:11  
12.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti    14:36:00   53:26  
13.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen    14:42:00   53:46  
14.   Lauri Röytiö Paimion Rasti    15:02:00   55:36  
15.   Timo Juujärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:30:00   56:17  
16.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat    15:22:00   56:20  
17.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    13:44:00   56:26  
18.   Veikko Savolainen Pihkaniskat    14:06:00   58:05  
19.   Juha Reiman Eura-Kauttuan Urheilijat    13:52:00   58:33  
20.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    15:06:00   58:56  
21.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:24:00   59:24  
22.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat    14:40:00   59:26  
23.   Matti Jokinen Turun Visat    15:20:00   59:35  
24.   Raimo Haapalehto Vetelin Urheilijat    13:50:00   1:00:43  
25.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat    14:56:00   1:00:50  
26.   Markku Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat    14:08:00   1:01:35  
27.   Arto Etu-Huitti MS Parma    15:12:00   1:02:39  
28.   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    13:48:00   1:02:40  
29.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat    14:44:00   1:04:03  
30.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu    14:26:00   1:04:23  
31.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnist    14:04:00   1:05:08  
32.   Bengt Lillsjö Malax IF    14:34:00   1:05:10  
33.   Tapio Alanko Perhon Kiri    13:24:00   1:06:03  
34.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    14:22:00   1:06:24  
35.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot    14:28:00   1:06:59  
36.   Ville Laukka Raisu Lumous    14:32:00   1:08:28  
37.   Jussi Lavikainen Kangasala SK    14:00:00   1:08:59  
38.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka    14:20:00   1:10:32  
39.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    13:38:00   1:11:56  
40.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    13:26:00   1:12:00  
41.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo    13:54:00   1:12:15  
42.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot    13:28:00   1:12:52  
43.   Terho Mehto Rajamäen Rykmentti    15:18:00   1:14:04  
44.   Arto Ahokas Rastikarhut    14:46:00   1:19:18  
45.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF    15:08:00   1:20:44  
46.   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat    13:42:00   1:24:32  
47.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    14:14:00   1:24:45  
48.   Antti Suonpää MS Parma    14:16:00   1:30:57  
49.   Jorma Pöntinen Navi    15:04:00   1:37:16  
50.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    14:02:00   1:39:02  
51.   Håkan Kronberg IF Femman    13:36:00   1:58:15  
   Veikko Repo Kajaanin Kuohu    13:20:00   ei läht.  
   Erkki Turunen Hiisirasti    15:10:00   ei läht.  
   Tore Högnäs IF Brahe    15:16:00   keskeytti  
   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    15:26:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English