Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H55A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,3 km
 
1.   Seppo Keltamäki Iisu    13:02:00   34:17  
2.   Hannu Karila Puolangan Ryhti    13:22:00   35:40  
3.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    13:04:00   35:42  
4.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat    13:24:00   36:08  
5.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat    12:14:00   36:13  
6.   Pertti Päivänranta SK Vuoksi    12:34:00   37:01  
7.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo    11:48:00   37:15  
8.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    13:10:00   37:18  
9.   Arto Etu-Huitti MS Parma    12:22:00   37:51  
10.   Lassi Hirvikallio Luumäen Rasti    12:12:00   38:07  
11.   Matti Jokinen Turun Visat    11:38:00   38:08  
12.   Håkan Björklund IK Falken    12:18:00   38:14  
13.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti    12:08:00   38:21  
14.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat    12:32:00   39:20  
15.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu    13:00:00   39:38  
16.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka    11:36:00   40:09  
17.   Markku Heikka Ylikiimingin Nuijamiehet    12:04:00   40:47  
18.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo    12:52:00   41:51  
19.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat    11:50:00   42:11  
20.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot    13:08:00   42:15  
21.   Tore Högnäs IF Brahe    11:58:00   42:35  
22.   Timo Juujärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    12:58:00   43:02  
23.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:56:00   43:07  
24.   Veikko Savolainen Pihkaniskat    11:34:00   43:08  
25.   Bengt Lillsjö Malax IF    13:06:00   44:40  
26.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    11:40:00   44:59  
27.   Raimo Haapalehto Vetelin Urheilijat    12:16:00   45:46  
28.   Markku Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat    13:14:00   46:14  
29.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    11:46:00   47:50  
30.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    12:48:00   47:51  
30.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    12:54:00   47:51  
32.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    13:26:00   48:23  
33.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot    12:36:00   48:29  
34.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    12:56:00   49:44  
35.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF    11:26:00   50:40  
36.   Jussi Lavikainen Kangasala SK    12:40:00   50:57  
37.   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat    13:12:00   51:19  
38.   Juha Reiman Eura-Kauttuan Urheilijat    12:20:00   51:51  
39.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    12:24:00   52:44  
40.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    11:30:00   55:59  
41.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    12:44:00   57:10  
42.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka    11:22:00   57:48  
43.   Ville Laukka Raisu Lumous    11:28:00   1:03:40  
44.   Arto Ahokas Rastikarhut    13:28:00   1:07:43  
45.   Antti Suonpää MS Parma    13:18:00   1:10:02  
46.   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    12:02:00   1:13:45  
47.   Jorma Pöntinen Navi    11:44:00   1:15:30  
48.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnist    11:24:00   1:17:09  
49.   Terho Mehto Rajamäen Rykmentti    12:46:00   1:20:02  
   Erkki Turunen Hiisirasti    11:32:00   ei läht.  
   Jukka Nurmi Auran Vannas    11:52:00   ei läht.  
   Veikko Repo Kajaanin Kuohu    12:10:00   ei läht.  
   Håkan Kronberg IF Femman    12:26:00   hylätty  
   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat    12:30:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English