Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H55A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,0 km
 
1.   Hannu Karila Puolangan Ryhti    11:18:00   45:08  
2.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo    11:58:00   46:46  
3.   Pertti Päivänranta SK Vuoksi    11:26:00   47:24  
4.   Markku Heikka Ylikiimingin Nuijamiehet    10:38:00   48:54  
5.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    12:08:00   48:57  
6.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    10:54:00   49:24  
7.   Seppo Keltamäki Iisu    10:32:00   49:56  
8.   Arto Etu-Huitti MS Parma    11:56:00   51:37  
9.   Håkan Björklund IK Falken    11:52:00   51:48  
10.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat    12:02:00   52:19  
11.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    10:20:00   52:39  
12.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti    11:14:00   54:45  
13.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat    11:36:00   55:05  
14.   Matti Hautala SK Pohjantähti    12:14:00   55:36  
15.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    11:50:00   55:47  
16.   Timo Juujärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:38:00   56:21  
17.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    10:46:00   56:24  
18.   Jussi Lavikainen Kangasala SK    12:00:00   56:57  
19.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat    12:06:00   57:59  
20.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo    10:50:00   58:05  
21.   Raimo Haapalehto Vetelin Urheilijat    12:10:00   59:14  
21.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka    12:12:00   59:14  
23.   Matti Jokinen Turun Visat    10:52:00   1:00:44  
24.   Juha Reiman Eura-Kauttuan Urheilijat    11:34:00   1:00:55  
25.   Lassi Hirvikallio Luumäen Rasti    11:28:00   1:01:38  
26.   Arto Ahokas Rastikarhut    10:30:00   1:02:24  
27.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    11:54:00   1:02:29  
28.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat    12:18:00   1:03:14  
29.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:46:00   1:03:29  
30.   Markku Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat    10:28:00   1:05:48  
31.   Sven Eriksson Gamlakarleby IF    11:04:00   1:06:15  
32.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu    11:06:00   1:06:22  
33.   Raimo Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    11:40:00   1:07:41  
34.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat    10:44:00   1:09:05  
35.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    10:34:00   1:10:01  
36.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot    11:12:00   1:10:14  
37.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot    10:22:00   1:10:34  
38.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    12:20:00   1:11:01  
39.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    11:32:00   1:13:02  
40.   Ville Laukka Raisu Lumous    10:48:00   1:13:03  
41.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka    12:26:00   1:13:43  
42.   Bengt Lillsjö Malax IF    11:10:00   1:17:11  
43.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnist    11:20:00   1:18:05  
44.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    11:42:00   1:18:20  
45.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    11:02:00   1:19:42  
46.   Antti Suonpää MS Parma    10:42:00   1:22:37  
47.   Håkan Kronberg IF Femman    12:16:00   1:23:56  
48.   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat    11:00:00   1:25:09  
49.   Terho Mehto Rajamäen Rykmentti    10:36:00   1:33:17  
50.   Jorma Pöntinen Navi    11:08:00   2:21:13  
   Tore Högnäs IF Brahe    10:58:00   keskeytti  
   Erkki Turunen Hiisirasti    11:16:00   ei läht.  
   Veikko Savolainen Pihkaniskat    11:24:00   keskeytti  
   Jukka Nurmi Auran Vannas    11:48:00   ei läht.  
   Veikko Repo Kajaanin Kuohu    12:28:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English