Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H55AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Esko Udd Iisu    12:41:00   37:08  
2.   Oke Peltola Turun Suunnistajat    13:13:00   39:14  
3.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura    13:03:00   40:28  
4.   Hannes Loikkanen Savon Suunta    12:37:00   40:42  
5.   Bo-Göran Williamsson IF Femman    12:33:00   42:17  
6.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37    12:29:00   42:32  
7.   Alpo Hiltunen Puolangan Ryhti    12:49:00   43:18  
8.   Martti Huusko Iisalmen Visa    13:05:00   45:01  
9.   Martti Köngäs Puolangan Ryhti    12:05:00   45:02  
10.   Eino Launonen Kuopion Poliisi-Urh.    13:29:00   45:31  
11.   Matti Suorsa Pudasjärven Urheilijat    13:27:00   46:10  
12.   Martti Asikainen SK Vuoksi    13:25:00   47:37  
13.   Seppo Väyrynen Juuan Jänne    12:21:00   48:11  
14.   Jaakko Rahko Laitasaaren Veto    13:07:00   48:28  
15.   Kullervo Torikka Karihaaran Karu    13:17:00   48:29  
16.   Martti Lappalainen Navi    13:35:00   49:51  
17.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula    12:59:00   51:12  
18.   Jouko Pakarinen Rasti E4    12:47:00   51:55  
19.   Veli Manninen Haukivuoren Kisailijat    12:09:00   52:14  
20.   Niilo Puhakka Kuopion Suunnistajat    13:11:00   52:50  
21.   Juho Haaranen Liperin Taimi    13:33:00   53:35  
22.   Antero Pätsi Pudasjärven Urheilijat    12:27:00   53:56  
23.   Pentti Kauppinen Espoon Suunta    13:15:00   54:02  
24.   Tapani Vuorinen Kauhavan Wisa    12:31:00   54:19  
25.   Heikki Miettinen Hyvinkään Rasti    12:43:00   54:37  
26.   Markus Jakobsson Rastikarhut    12:15:00   54:49  
27.   Lauri Malm Ykspihlajan Reima    12:19:00   56:05  
28.   Keijo Nurmi Rasti-Lukko    12:51:00   56:15  
29.   Pasi Rasmus Alavieskan Viri    12:11:00   57:02  
30.   Raimo Holappa Haukiputaan Heitto    12:45:00   57:33  
31.   Urho Sivonen Saloisten Reipas    12:17:00   57:43  
32.   Seppo Lappalainen Liperin Taimi    12:39:00   58:49  
33.   Pertti Kuosmanen Hiidenkiertäjät    12:07:00   1:00:46  
34.   Pauli Toropainen Oulun NMKY:n Urheilijat    12:03:00   1:02:14  
35.   Taisto Määttä Perämeren Rasti    12:35:00   1:03:41  
36.   Aulis Sinkkonen Keski-Karjalan Rasti    12:57:00   1:10:46  
37.   Anders Sjöholm IF Sibbo-Vargarna    12:25:00   1:26:07  
   Veijo Tahkokorpi RasTiimi    12:23:00   hylätty  
   Kimmo Nykänen Pyhtään Voima    12:53:00   ei läht.  
   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti    13:01:00   ei läht.  
   Erkki Mäki Epilän Esa    13:09:00   ei läht.  
   Aimo Peltomäki Siikaisten Sisu    13:21:00   ei läht.  
   Yrjö Sorvari Sotkamon Jymy    13:23:00   ei läht.  
   Toivo Hietala Taivalkosken Kuohu    13:31:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English