Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H65A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,0 km
 
1.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas    12:10:00   45:14  
2.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot    12:00:00   49:40  
2.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri    12:28:00   49:40  
4.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo    11:42:00   50:21  
5.   Jukka Savolainen Lahden Suunnistajat-37    11:18:00   51:40  
6.   Seppo Saarela Keminmaan Urheilijat    12:32:00   51:44  
7.   Markus Ekström Kauhavan Wisa    11:22:00   52:50  
8.   Jorma Väliaho Kangasala SK    11:50:00   55:07  
9.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu    12:44:00   55:31  
10.   Esko Jokinen Lahden Suunnistajat-37    12:08:00   56:24  
11.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus    11:54:00   56:34  
12.   Eino Karppinen Kuopion Suunnistajat    11:20:00   56:37  
13.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot    11:24:00   56:40  
14.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat    11:34:00   57:59  
15.   Markku Lassila Kajaanin Suunnistajat    12:54:00   58:51  
16.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat    11:58:00   58:52  
17.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama    11:32:00   58:57  
18.   Seppo Heino Rastikarhut    13:02:00   59:14  
19.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat    12:02:00   59:52  
20.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat    11:38:00   59:56  
21.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot    11:30:00   1:01:09  
22.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot    12:38:00   1:01:43  
23.   Pentti Kumara Sievin Sisu    12:48:00   1:03:00  
24.   Vesa Paavola Epilän Esa    13:04:00   1:03:18  
25.   Per-Åke Mattsson Kimito SF    12:46:00   1:04:33  
26.   Pertti Aaltonen RastiPiikkiö    12:40:00   1:05:16  
27.   Tauno Partanen Säyneisen Salpa    11:10:00   1:06:39  
28.   Eero Korhonen RasTiimi    12:26:00   1:07:27  
29.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    11:46:00   1:07:33  
30.   Kari Koskinen SOCAsik    12:16:00   1:07:48  
31.   Esko Linna Nivalan Urheilijat    11:14:00   1:09:14  
32.   Vesa Mäntylä Mäntän Seudun Eräpirkat    12:56:00   1:10:37  
33.   Erkki Alalammi Tampereen Pyrintö    12:20:00   1:10:52  
34.   Erkki Latvasto Helsingin Suunnistajat    12:06:00   1:12:13  
35.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti    11:52:00   1:12:19  
36.   Pekka Syväterä Riihimäen Suunnistajat    13:00:00   1:13:30  
37.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat    12:30:00   1:14:12  
38.   Seppo Koivumaa Vaalan Karhu    11:44:00   1:16:08  
39.   Matti Elonen Rasti-Lukko    12:36:00   1:16:26  
40.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva    11:12:00   1:16:52  
41.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat    12:52:00   1:17:30  
42.   Reijo Torvikoski RasTiimi    11:40:00   1:19:33  
43.   Matti Haatainen Iisu    12:22:00   1:28:44  
44.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    12:12:00   1:37:37  
45.   Yotaro Ogasawara TokyoOlClu  JPN  11:26:00   1:46:03  
46.   Pekka Virtanen Tampereen Yritys    11:28:00   1:47:47  
   Reino Seilonen Kajaanin Suunnistajat    11:56:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English