Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H65A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,6 km
 
1.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu    13:05:00   31:40  
2.   Jukka Savolainen Lahden Suunnistajat-37    13:11:00   31:54  
3.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo    14:05:00   32:52  
4.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri    13:53:00   34:59  
5.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot    13:47:00   35:12  
6.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus    12:17:00   35:27  
7.   Markus Ekström Kauhavan Wisa    13:07:00   36:05  
8.   Jorma Väliaho Kangasala SK    13:35:00   36:28  
9.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat    13:09:00   36:50  
10.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat    13:55:00   37:02  
11.   Seppo Saarela Keminmaan Urheilijat    12:27:00   37:05  
12.   Risto Hakio Helsingin Suunnistajat    13:23:00   38:29  
13.   Seppo Heino Rastikarhut    13:29:00   38:32  
14.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot    13:31:00   39:00  
15.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot    13:17:00   39:22  
16.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama    13:21:00   39:43  
17.   Esko Jokinen Lahden Suunnistajat-37    13:59:00   39:59  
18.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas    12:29:00   40:08  
19.   Kari Koskinen SOCAsik    12:23:00   40:29  
20.   Eino Karppinen Kuopion Suunnistajat    13:25:00   40:34  
21.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot    12:37:00   40:41  
21.   Erkki Latvasto Helsingin Suunnistajat    12:45:00   40:41  
23.   Pertti Aaltonen RastiPiikkiö    14:03:00   41:27  
24.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat    12:15:00   41:31  
25.   Pentti Kumara Sievin Sisu    12:43:00   41:58  
26.   Tauno Partanen Säyneisen Salpa    12:59:00   42:06  
27.   Markku Lassila Kajaanin Suunnistajat    13:27:00   42:51  
28.   Erkki Alalammi Tampereen Pyrintö    12:25:00   43:01  
29.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti    12:13:00   43:09  
30.   Per-Åke Mattsson Kimito SF    12:41:00   43:56  
31.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva    13:43:00   45:13  
32.   Eero Korhonen RasTiimi    13:49:00   45:24  
33.   Matti Haatainen Iisu    13:57:00   47:10  
34.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat    12:51:00   47:40  
35.   Matti Elonen Rasti-Lukko    12:33:00   48:11  
36.   Pekka Syväterä Riihimäen Suunnistajat    13:15:00   50:55  
37.   Vesa Haarala Liperin Taimi    13:45:00   53:07  
38.   Pekka Virtanen Tampereen Yritys    12:55:00   58:01  
39.   Mauri Lähdekorpi IF Femman    12:49:00   1:00:07  
40.   Vesa Mäntylä Mäntän Seudun Eräpirkat    12:39:00   1:02:50  
41.   Yotaro Ogasawara TokyoOlClu  JPN  13:37:00   1:10:16  
42.   Seppo Koivumaa Vaalan Karhu    13:39:00   1:23:18  
   Reino Seilonen Kajaanin Suunnistajat    12:19:00   ei läht.  
   Esko Linna Nivalan Urheilijat    12:53:00   hylätty  
   Vesa Paavola Epilän Esa    12:57:00   ei läht.  
   Reijo Torvikoski RasTiimi    13:01:00   ei läht.  
   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö    13:13:00   hylätty  
   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat    13:51:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English