SM-pitkä matka R1 2009, Askola

D16K1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,39 km
 
1.   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat    12:56:00   26:35  
2.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:58:00   26:51  
3.   Elli Peltomäki Siikaisten Sisu    12:42:00   27:54  
4.   Iida Savolainen Kangasala SK    12:50:00   29:35  
5.   Vilmalotta Silvonen SK Vuoksi    12:40:00   29:58  
6.   Silja Annila Rasti-Lukko    11:58:00   30:37  
7.   Laura Jakobsson Rastikarhut    12:34:00   31:58  
8.   Annika Kottonen Lynx    12:38:00   32:13  
9.   Siiri Lepola Rastivarsat    11:56:00   32:25  
10.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    12:14:00   32:44  
11.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat    12:52:00   32:53  
12.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    12:18:00   33:54  
13.   Elisabeth Stenlund IF Brahe    11:30:00   33:55  
14.   Emma Simosas OK Orient    12:04:00   34:06  
15.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    12:32:00   34:07  
16.   Victoria Höstman Malax IF    12:36:00   34:08  
17.   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat    12:54:00   34:13  
18.   Meri Maijala Lapin Veikot    12:44:00   34:15  
19.   Jenna Pajunen Navi    12:20:00   34:42  
20.   Salla Koskinen Turun Suunnistajat    12:12:00   34:50  
21.   Johanna Ukkola Kuopion Suunnistajat    11:08:00   34:54  
22.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    11:40:00   35:17  
23.   Susanna Forsell OK Raseborg    12:28:00   35:41  
24.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    12:16:00   36:10  
25.   Krista Niiranen Kalevan Rasti    12:46:00   36:12  
26.   Laura Virjula Navi    11:52:00   36:36  
27.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    12:30:00   36:41  
28.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:48:00   36:51  
29.   Johanna Palo Lahden Suunnistajat-37    11:22:00   37:48  
30.   Amanda Haga OK Botnia    11:14:00   37:49  
31.   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    11:24:00   38:11  
32.   Mona Lindroth Asikkalan Raikas    11:36:00   38:17  
33.   Eveliina Kosola SK Pohjantähti    12:08:00   39:47  
34.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:06:00   42:33  
35.   Leena Tani Sippurasti    11:34:00   42:59  
36.   Aino Ojanen Kangasala SK    12:26:00   44:10  
37.   Suvituuli Asikainen Kalevan Rasti    11:54:00   44:22  
38.   Miia Saari Pohjankyrön Rasti    12:10:00   45:13  
39.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    12:02:00   45:54  
40.   Noora Sorri Espoon Suunta    11:44:00   48:05  
41.   Lina Boholm IK Kronan    12:22:00   48:10  
42.   Kirsi Rantoja Rastiketut    11:26:00   48:42  
43.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    11:50:00   49:24  
44.   Anna Tuomisto Rasti-Jussit    11:46:00   49:35  
45.   Milka Viita Navi    11:20:00   50:00  
46.   Emilia Teini Rasti-Lukko    12:24:00   50:30  
47.   Heini Nurmela Vehkalahden Veikot    11:10:00   51:54  
48.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:16:00   55:41  
49.   Juuli Ollikainen Navi    11:12:00   57:52  
   Kaisu Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:18:00   hylätty  
   Salla Vahvelainen Tampereen Pyrintö    11:32:00   ei läht.  
   Noora Karjalainen SK Pohjantähti    11:38:00   ei läht.  
   Paula Korpi Pohjankyrön Rasti    11:42:00   ei läht.  
   Jemina Martelius MS Parma    11:48:00   ei läht.  
   Vera Österman Turun Suunnistajat    12:00:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English