SM-pitkä matka R1 2009, Askola

D21K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,89 km
Maali
5,81 km
 
1.   Inga Dambe Paimion Rasti    12:28:00   22:18 (1)  40:08  
2.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    12:24:00   22:59 (2)  41:21  
3.   Anne-Mari Leskinen Lynx    12:26:00   23:35 (4)  41:50  
4.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas    12:12:00   23:16 (3)  43:06  
5.   Merja Rantanen Koo-Vee    12:30:00   26:29 (11)  44:24  
6.   Pinja Mäkinen Koo-Vee    12:22:00   24:28 (6)  44:59  
7.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    12:18:00   24:33 (7)  45:51  
8.   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    11:54:00   26:12 (10)  47:04  
9.   Anna Koponen Lynx    12:00:00   25:17 (8)  47:26  
10.   Laura Hokka SK Pohjantähti    12:16:00   25:55 (9)  47:53  
11.   Sanna Andelin Lahden Taimi    12:02:00   24:27 (5)  48:36  
12.   Tiina Haarlaa Helsingin Suunnistajat    11:58:00   27:13 (13)  48:52  
13.   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    12:06:00   29:22 (20)  49:10  
14.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    11:52:00   27:47 (15)  49:11  
15.   Annika Björk Helsingin Suunnistajat    11:56:00   27:06 (12)  49:43  
16.   Aino Leskinen Lynx    12:14:00   28:27 (17)  49:47  
17.   Elli Haapamäki Kangasniemen Kalske    12:20:00   30:48 (24)  51:22  
18.   Linda Ekonoja OK Botnia    11:24:00   28:31 (18)  52:30  
19.   Anni Honkimaa Espoon Suunta    11:50:00   28:09 (16)  54:49  
20.   Tiina Väre Someron Esa    11:46:00   28:43 (19)  54:51  
21.   Johanna Kriikkula Ähtärin Urheilijat    11:34:00   27:17 (14)  55:59  
22.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    11:28:00   30:35 (23)  58:07  
23.   Tuija Laine Tampereen Pyrintö    11:38:00   30:23 (22)  58:21  
24.   Anni Kovanen SK Vuoksi    11:32:00   31:44 (27)  58:45  
25.   Leena Lehtoranta Vehkalahden Veikot    11:12:00   23:41:44 (36)  1:00:45  
26.   Anu Tahvanainen Lahden Suunnistajat-37    11:26:00   32:41 (28)  1:01:18  
27.   Jenni Järvinen Hiisirasti    11:30:00   33:11 (29)  1:01:36  
28.   Heidi Norrgrann Närpes OK    11:08:00   23:40:42 (35)  1:02:14  
29.   Päivi Mikkolainen Valkeakosken Haka    11:14:00   23:46:56 (39)  1:02:57  
30.   Henna Nurminen Kangasala SK    12:04:00   35:24 (30)  1:03:29  
31.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    11:18:00   35:24 (30)  1:03:45  
32.   Heli Lyytikäinen Paimion Rasti    11:36:00   35:29 (32)  1:04:26  
33.   Suvi Kujala Lynx    11:16:00      1:04:48  
34.   Eveliina Pusa Lappeen Riento    11:42:00   29:30 (21)  1:08:34  
35.   Riina Liuha Asikkalan Raikas    11:40:00   31:26 (26)  1:10:42  
36.   Kukka-Maaria Repo Olavin Rasti    11:20:00   45:06 (33)  1:11:47  
37.   Johanna Pensas Lapuan Virkiä    11:22:00   31:13 (25)  1:14:48  
38.   Minttu-Maija Repo Olavin Rasti    11:06:00   23:46:12 (38)  1:15:55  
39.   Henna Erämaja Hämeenlinnan Tarmo    11:00:00   23:45:15 (37)  1:34:46  
40.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    11:02:00   56:21 (34)  1:38:05  
   Ramona Åkermarck Helsingin Suunnistajat    11:04:00      ei läht.  
   Anu Uhotoinen Espoon Suunta    11:10:00      ei läht.  
   Sanna Taina MS Parma    11:44:00      ei läht.  
   Hanna Laine Rastivarsat    11:48:00      ei läht.  
   Johanna Pietilä MS Parma    12:08:00      ei läht.  
   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot    12:10:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English