SM-pitkä matka R1 2009, Askola

H17K1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,16 km
Maali
5,06 km
 
1.   Matti Saari Turun Suunnistajat    12:32:00      32:14  
1.   Tommi Reponen Paimion Rasti    12:42:00      32:14  
3.   Sami Hämäläinen MS Parma    12:46:00      33:14  
4.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    12:30:00      34:00  
5.   Jesse Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    12:40:00      34:20  
6.   Antti-Pekka Leskinen Lynx    12:22:00      35:01  
7.   Miika Arvola Koo-Vee    12:34:00      35:16  
8.   Otto Simosas OK Orient    12:44:00      35:35  
9.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat    12:48:00      36:40  
10.   Juho Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    12:20:00      36:58  
11.   Kalle Kokkila Espoon Suunta    12:08:00      37:15  
12.   Tobias Henriksson Pargas IF    12:26:00      37:34  
13.   Antti Honkimaa Espoon Suunta    12:36:00      37:56  
14.   Janne Nieminen Paimion Rasti    12:24:00      39:49  
15.   Marcus von Schoultz IF Sibbo-Vargarna    12:06:00      40:27  
16.   Erik Haajanen OK Raseborg    12:28:00      40:45  
17.   Topi Hasu Kouvolan Rasti-72    12:14:00      41:00  
18.   Tero Linnainmaa Kyrös-Rasti    12:16:00      41:23  
19.   Jussi Kivelä Tampereen Pyrintö    11:28:00      41:29  
20.   Jussi Parkkinen SK Pohjantähti    12:04:00      41:55  
21.   Joel Sågfors OK Botnia    11:54:00      42:08  
22.   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti    11:48:00      42:13  
23.   Teemu Pajunen Navi    11:40:00      42:27  
24.   Roy Wickholm OK Raseborg    11:44:00      42:28  
25.   Toni Saari Lapuan Virkiä    12:38:00      43:17  
26.   Rene Post Hiisirasti    11:58:00      43:32  
27.   Ville Paldan Koo-Vee    11:42:00      44:02  
28.   Max Mikander OK Orient    11:52:00      44:16  
29.   Niklas Ahti Espoon Suunta    12:12:00      44:42  
30.   Martti Siikaluoma Kangasala SK    12:10:00      44:49  
31.   Valtteri Patana Lapuan Virkiä    11:12:00      45:09  
32.   Miika Laine Kymin Suunnistajat    12:00:00      45:25  
33.   Alexander Shved MS Parma    11:00:00      45:38  
34.   Santeri Kössi Lapuan Virkiä    11:36:00      46:17  
35.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura    12:02:00      46:55  
36.   Riku Siren Kyrös-Rasti    11:22:00      47:30  
37.   Simo Villanen SK Vuoksi    11:34:00      48:27  
38.   Jean Sillman IF Sibbo-Vargarna    11:08:00      49:22  
39.   Tommi Leirimaa Rastivarsat    11:24:00      49:27  
40.   Janne Nyberg OK Raseborg    11:26:00      49:36  
41.   Roope Koskinen Hiisirasti    11:50:00      51:34  
42.   Risto Uusivirta RasTiimi    12:18:00      52:54  
43.   Aleksi Anttila Rastivarsat    11:20:00      53:37  
44.   Joonas Salminen Valkeakosken Haka    11:14:00      55:45  
45.   Henri Kontoniemi Tampereen Pyrintö    11:30:00      58:32  
46.   Mats Ahlnäs IF Femman    11:10:00      1:00:52  
47.   Filip Nyholm OK Orient    11:04:00      1:01:04  
48.   Matti Huotari SK Pohjantähti    11:02:00      1:02:46  
49.   Miika Kekkinen Pihkaniskat    11:16:00      1:04:25  
50.   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat    11:56:00      1:06:45  
51.   Mathias Mattsson Pargas IF    11:06:00      1:08:14  
52.   Eero Kahila Tampereen Pyrintö    11:38:00      1:15:55  
   Fredrik Blomster IF Sibbo-Vargarna    11:18:00      hylätty  
   Tomi Koskela Angelniemen Ankkuri    11:32:00      ei läht.  
   Pyry Huhtanen Koo-Vee    11:46:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English