SM-pitkä matka R1 2009, Askola

H18K2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,93 km
Maali
5,95 km
 
1.   Oskari Mikkola Espoon Suunta    12:51:00      37:30  
2.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:49:00      38:36  
3.   Florian Howald Tampereen Pyrintö    11:01:00      39:33  
4.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö    12:47:00      39:53  
5.   Tapani Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    12:29:00      41:38  
6.   Lauri Nuuttila Rasti-Kurikka    12:11:00      42:16  
7.   Topias Tiainen Kangasala SK    11:55:00      42:31  
8.   Otto Sund IF Femman    12:31:00      42:35  
9.   Henri Kalve Paimion Rasti    12:21:00      42:49  
10.   Mikko Simola Iitin Pyrintö    12:25:00      42:54  
11.   Eero-Matti Vainio MS Parma    12:09:00      44:03  
12.   Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko    12:39:00      44:15  
13.   Eetu Summanen Rajamäen Rykmentti    12:23:00      44:56  
14.   Mikko Viitamäki Ylistaron Kilpa-Veljet    11:25:00      45:19  
15.   Peter Sundelin IF Femman    12:35:00      45:20  
16.   Samu Heiska Kauhavan Wisa    12:27:00      45:30  
17.   Sami Valkama Kauhavan Wisa    12:41:00      45:41  
18.   Lauri Lehtinen Rajamäen Rykmentti    11:57:00      45:58  
19.   Lauri Heikka SK Pohjantähti    12:37:00      46:14  
20.   Ville Nykänen Navi    11:31:00      46:35  
21.   Lauri Linnainmaa Kyrös-Rasti    12:13:00      46:43  
22.   Filip Brunell IF Brahe    12:43:00      46:45  
23.   Niko Ihalainen Navi    11:49:00      47:08  
24.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä    12:15:00      47:20  
24.   Antti Alppi Kankaanpään Suunnistajat    12:33:00      47:20  
26.   Jesse Ukkola Kuopion Suunnistajat    11:19:00      47:28  
27.   Henrikki Hakala Kauhavan Wisa    12:01:00      47:43  
28.   Seppo Järvinen Asikkalan Raikas    12:05:00      47:47  
29.   Victor Lövdal IF Femman    12:45:00      48:35  
30.   Lauri Inkeri Olavin Rasti    11:29:00      48:52  
31.   Raido Mitt Hiisirasti    11:03:00      49:16  
32.   Ville-Matti Tarvonen Kangasniemen Kalske    11:39:00      49:32  
33.   Ville Töyrylä Vehkalahden Veikot    11:47:00      50:19  
34.   Santeri Valkamo Koo-Vee    11:45:00      51:23  
35.   Mikko Polvi Koo-Vee    11:23:00      51:31  
36.   Iisak Helander Oulaisten Huima    11:21:00      53:20  
37.   Matias Sankari Itä-Hämeen Rasti    11:41:00      53:21  
38.   Kari-Jussi Korhonen Olavin Rasti    12:17:00      53:55  
39.   Jukka-Pekka Seppänen Kankaanpään Suunnistajat    12:19:00      53:59  
40.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat    11:53:00      54:59  
41.   Eerik Sihvola Valkealan Kajo    11:37:00      55:13  
42.   Kleo Ketonen OK Orient    11:43:00      56:18  
43.   Robert von Frenckell OK Raseborg    11:27:00      56:25  
44.   Ville Saikko Lappeen Riento    11:35:00      56:30  
45.   Patrick Kronberg IF Femman    12:07:00      56:33  
46.   Petteri Rantala Kokkolan Suunnistajat    11:33:00      59:46  
47.   Viljam Liljeroth Pargas IF    11:51:00      1:04:40  
48.   Aleksi Salonen MS Parma    11:07:00      1:07:46  
49.   Pyry Ilmarinen Delta    12:03:00      1:07:57  
50.   Henri Rinta-Piirto Rasti-Kurikka    11:17:00      1:10:28  
51.   Teemu Lindfors Pihkaniskat    11:09:00      1:15:56  
52.   Ville Laitinen Rastivarsat    11:13:00      1:23:04  
   Ville Maksimainen Kalevan Rasti    11:05:00      ei läht.  
   Pontus Strandberg IF Femman    11:11:00      ei läht.  
   Ville Tuomala Iitin Pyrintö    11:15:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English