FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 2. päivä

< Sarjat - Lähtölista - Smart follow - Maali km - Yhteisajat - Rastiväliajat

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
 km
 
   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    11:01:00      
   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    11:03:00      
   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    11:05:00      
   Anja Arbter TeamAustri  AUT  11:07:00      
   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    11:11:00      
   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:13:00      
   Elina Grahn Närpes OK    11:15:00      
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    11:17:00      
   Laura Hakulinen Espoon Suunta    11:19:00      
   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:21:00      
   Susanna Forsell OK Raseborg    11:23:00      
   Eveliina Hasu Sippurasti    11:25:00      
   Meri Maijala Lapin Veikot    11:27:00      
   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    11:29:00      
   Laura Jakobsson Rastikarhut    11:31:00      
   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    11:33:00      
   Natalia Chepaeva LapRi    11:35:00      
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  11:37:00      
   Jenna Pajunen Navi    11:39:00      
   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:41:00      
   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:43:00      
   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:45:00      
   Säde Suutari Sippurasti    11:47:00      
   33 vacant vac    11:49:00      
   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  11:51:00      
   Aino Ojanen Kangasala SK    11:53:00      
   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  11:55:00      
   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    11:57:00      
   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    11:59:00      
   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:01:00      
   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    12:03:00      
   Alexandra Klimenko LapRi    12:05:00      
   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    12:07:00      
   Laura Jakobsson Espoon Suunta    12:09:00      
   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:11:00      
   Leena Tani Sippurasti    12:13:00      
   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    12:15:00      
   Victoria Höstman Malax IF    12:17:00      
   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:19:00      
   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    12:21:00      
   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    12:23:00      
   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:25:00      
   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  12:27:00      
   Susen Lösch USVJena  GER  12:29:00      
   Laura Virjula Navi    12:31:00      
   32 vacant vac    12:33:00      
   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:35:00      
   Carita Espo Sippurasti    12:37:00      
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English