Varsinais-Suomen mestaruuskilpailut, normaalimatka, 13.8.2005, Vakka-Rasti

H21A

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,71 km
Mellantid
8,28 km
Mål
11,30 km
 
1.   Matti Koivisto MS Parma    12:13:00   25:39 (1)  46:42 (1)  1:04:03  
2.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri    12:05:00   26:07 (2)  47:42 (2)  1:04:05  
3.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    12:17:00   26:52 (5)  48:37 (4)  1:05:22  
4.   Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät    12:03:00   26:51 (4)  49:12 (5)  1:06:02  
5.   Janne Virtanen Paimion Rasti    11:51:00   26:39 (3)  48:31 (3)  1:06:55  
6.   Antti Ryynänen Paimion Rasti    12:11:00   27:17 (7)  49:13 (6)  1:07:27  
7.   Toni Louhisola Turun Metsänkävijät    11:47:00   28:20 (13)  49:59 (8)  1:07:37  
7.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri    12:15:00   28:10 (12)  50:40 (12)  1:07:37  
9.   Jussi Suna Angelniemen Ankkuri    11:59:00   27:24 (8)  49:56 (7)  1:07:49  
10.   Juuso Lindeqvist Paimion Rasti    12:01:00   28:34 (14)  51:14 (14)  1:08:03  
11.   Juha-Pekka Andelmaa MS Parma    11:53:00   28:09 (11)  50:19 (9)  1:08:33  
12.   Pekka Lapila MS Parma    11:39:00   27:57 (10)  50:30 (10)  1:08:39  
13.   Mikko Heikelä MS Parma    11:43:00   27:42 (9)  50:37 (11)  1:09:27  
14.   Teemu Väre Paimion Rasti    12:07:00   28:53 (16)  51:12 (13)  1:09:45  
15.   Harri Poutiainen Turun Metsänkävijät    11:57:00   29:30 (18)  51:53 (16)  1:10:02  
16.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri    11:31:00   27:10 (6)  51:24 (15)  1:10:04  
17.   Robert Heczko Turun Suunnistajat    11:55:00   30:16 (20)  53:50 (19)  1:11:16  
18.   Matti Tahvonen Paimion Rasti    11:35:00   29:06 (17)  52:41 (17)  1:12:38  
19.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat    11:49:00   28:48 (15)  53:00 (18)  1:13:26  
20.   Toni Kukkonen Paimion Rasti    11:27:00   31:00 (22)  55:28 (21)  1:14:09  
21.   Veli-Matti Rintala MS Parma    11:25:00   30:20 (21)  55:20 (20)  1:16:12  
22.   Petri Riikonen Suomusjärven Sisu    11:13:00   29:59 (19)  55:58 (22)  1:16:21  
23.   Petri Laaksonen Turun Suunnistajat    11:15:00   32:04 (23)  57:36 (23)  1:18:30  
24.   Petri Paukkunen Angelniemen Ankkuri    11:11:00   33:53 (25)  1:01:08 (25)  1:19:49  
25.   Osmo Hongisto Loimaan Jankko    11:17:00   32:56 (24)  1:00:43 (24)  1:21:34  
26.   Jussi Leskinen MS Parma    11:19:00   36:23 (28)  1:01:22 (26)  1:22:16  
27.   Matti Karhulahti Turun Suunnistajat    11:29:00   35:22 (27)  1:04:18 (28)  1:27:02  
28.   Timo Riissanen Turun Suunnistajat    11:21:00   34:27 (26)  1:03:18 (27)  1:29:28  
   Olli Vesalainen Angelniemen Ankkuri    11:23:00         ej startad  
   Pasi Hongisto Turun Suunnistajat    11:33:00         ej startad  
   Janne Kivelä Angelniemen Ankkuri    11:37:00         ej startad  
   Jaakko Röytiö Paimion Rasti    11:41:00         bröt  
   Reijo Bister Loimaan Jankko    11:45:00         ej startad  
   Eero Pietilä Turun Suunnistajat    12:09:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English