Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H21E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,0 km
Mellantid
6,7 km
Mål
10,9 km
 
1.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    12:20:00   17:31 (5)  42:50 (1)  1:06:11  
2.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti    12:28:41   16:53 (2)  42:50 (1)  1:06:22  
3.   Timo Sivill Vaajakosken Terä    12:27:56   17:36 (6)     1:07:40  
4.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä    12:24:18   17:07 (4)  43:00 (3)  1:07:50  
5.   Petri Saari Lapuan Virkiä    12:29:35   15:54 (1)     1:08:35  
6.   Aki Kauppinen Espoon Suunta    12:46:08   18:17 (12)     1:10:00  
7.   Jarno Kallio-Könnö Rasti-Kurikka    13:16:00   16:58 (3)  44:34 (5)  1:10:04  
8.   Timo Ahvenainen Mäntsälän Urheilijat    12:46:21   18:00 (8)  44:33 (4)  1:10:14  
9.   Aleksi Leskinen Lynx    12:25:35   18:11 (9)     1:10:18  
10.   Johannes Turunen Koo-Vee    12:44:49   18:51 (16)     1:11:23  
11.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    12:34:17   19:14 (19)  45:34 (6)  1:11:28  
12.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    12:35:03   17:45 (7)  46:21 (9)  1:13:10  
13.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi    12:40:34   19:18 (20)  46:52 (11)  1:13:38  
14.   Timo Mähönen Kalevan Rasti    12:46:44   18:11 (9)  46:49 (10)  1:14:22  
15.   Pekka Suorsa Pellon Ponsi    12:33:45   19:47 (26)  46:09 (7)  1:14:48  
16.   Jouni Kujala SK Pohjantähti    12:39:11   19:08 (17)  47:41 (12)  1:14:57  
17.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti    12:41:16   18:38 (13)  46:16 (8)  1:15:46  
18.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö    12:46:17   18:43 (15)     1:15:52  
19.   Mikko Mäki-Ullakko Vaajakosken Terä    12:38:08   18:42 (14)  48:39 (13)  1:15:53  
20.   Esa Orava Rastivarsat    12:40:40   22:48 (35)  50:26 (20)  1:16:45  
21.   Petteri Väänänen Kalevan Rasti    13:02:25   19:21 (22)  49:19 (16)  1:16:46  
22.   Harri Räty Delta    13:01:53   19:50 (27)  49:54 (19)  1:17:13  
23.   Ville Glad Turun Suunnistajat    13:21:00   19:19 (21)  51:06 (23)  1:18:10  
24.   Jouni Heinonen Valkeakosken Haka    12:50:44   19:10 (18)  49:49 (18)  1:18:31  
25.   Heikki Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    12:47:57   18:15 (11)  48:42 (14)  1:19:01  
26.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    13:08:00   25:01 (38)  52:31 (27)  1:19:18  
27.   Matias Vanhanen Kemiön Kiilat    12:59:41   22:03 (34)  52:08 (25)  1:19:23  
28.   Yuri Agafontsev IF Sibbo-Vargarna    13:14:00   19:22 (23)  49:01 (15)  1:20:00  
29.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    13:17:00   19:33 (25)  51:11 (24)  1:20:04  
30.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    12:52:17   20:25 (28)  50:59 (22)  1:20:08  
31.   Markku Siponen Siilin Rasti    12:57:51   21:31 (30)  50:54 (21)  1:20:25  
32.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    12:52:43   21:48 (33)  52:10 (26)  1:22:01  
33.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    13:04:54   21:41 (32)  52:51 (29)  1:22:20  
34.   Jyri Mäkäläinen Kalevan Rasti    12:46:51   19:24 (24)  49:44 (17)  1:22:54  
35.   Vesa Aaltonen IF Brahe    13:13:00   21:04 (29)  52:40 (28)  1:25:08  
36.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti    13:09:00   21:36 (31)  54:17 (30)  1:25:28  
37.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    13:07:00   25:13 (39)  57:08 (32)  1:26:59  
38.   Pasi Oravainen Siilin Rasti    13:06:00   24:25 (37)  54:36 (31)  1:28:27  
39.   Lasse Suonpää MS Parma    13:10:00   22:55 (36)     1:28:57  
   Olli-Pekka Koistinen Anttolan Urheilijat    12:24:25         bröt  
   Matti Karhulahti Turun Suunnistajat    12:54:26         disk  
   Petri Väänänen Siilin Rasti    13:11:00         disk  
   Topi Suomalainen Navi    13:12:00         bröt  
   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    13:15:00         ej startad  
   Janne Harju Koskelankylän Riento    13:18:00         ej startad  
   Matti Kivelä Delta    13:19:00         ej startad  
   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus    13:20:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English