8.11. SuU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Testijuoksut on taas avattu ... lämmintä oli ja kuivaa, toisin kuin viime vuonna :)
Nimi Seura 3km 3km sija 6 km 6km sija 9 km 9km sija 12 km 12km sija
Heiskanen Marko Rajamäen Rykmentti 00.11.22 13 00.22.27 12 00.33.24 3 00.43.56 1
Ketolainen J-V Vehkalahden Veikot 00.11.27 16 00.22.40 15 00.33.56 5 00.45.07 2
Leskinen Aleksi Lynx 00.11.34 20 00.23.02 17 00.34.26 6 00.45.41 3
Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 00.10.11 5 00.20.36 4 00.31.02 1
Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 00.10.11 4 00.20.47 6 00.31.35 2
Luoma Ville Delta 00.11.11 10 00.22.26 11 00.33.38 4
Tapola Lauri Rasti-Jyry 00.11.58 23 00.24.19 22 00.36.18 7
Koskela Jarmo OK77 00.12.02 26 00.24.17 20 00.36.24 8
Mattila Aleksi Lynx 00.13.11 39 00.25.37 27 00.36.53 9
Tupitsa Juuso Hesingin Suunnistajat 00.12.03 27 00.24.54 26 00.38.02 10
Brickhill-Jones David Rastikurikka 00.09.11 1 00.18.45 1
Parjanne Antti Lynx 00.10.06 2 00.20.08 2
Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 00.10.07 3 00.20.30 3
Molnar Attila Helsingin Suunnistajat 00.10.12 6 00.20.41 5
Tätterman Petri OK77 00.10.49 8 00.21.31 7
Brunell Filip Brahe 00.10.30 7 00.21.56 8
Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 00.11.24 14 00.22.23 9
Liukkonen Oskari Delta 00.11.21 12 00.22.24 10
Sarparanta Niklas Lynx 00.11.20 11 00.22.34 13
Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat 00.11.30 17 00.22.40 14
Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 00.11.31 18 00.22.43 16
Nylund Nico Lynx 00.11.26 15 00.23.23 18
Haajanen Sofia SKPohjantähti 00.11.34 19 00.23.37 19
Leskinen Anne-Mari Lynx 00.12.00 25 00.24.18 21
Nurmela Sari Vehkalehden Veikot 00.12.05 28 00.24.29 23
Uotila Erika Koo-Vee 00.12.05 29 00.24.32 24
Leijola Laura Delta 00.12.10 30 00.24.53 25
Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 00.12.46 33 00.25.56 28
Kemppainen Elisa Vehkalahden Veikot 00.13.29 41 00.27.27 29
Skogvik iida-Marie IK Krunan 00.13.32 42 00.28.12 30
Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 00.14.12 45 00.28.50 31
Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat 00.11.02 9
Malmi Joona Helsingin Suunnistajat 00.11.38 21
Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00.11.54 22
Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00.11.58 24
Jaatinen Tapio Espoon Suunta 00.12.30 31
Lammi Elina Helsingin Suunnistajat 00.12.36 32
Haltia Riikka Rajamäen Rykmentti 00.12.51 34
Palmen Alvar Espoon Suunta 00.12.51 35
Tolonen Annbella Rajamäen Rykmentti 00.12.54 36
Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00.12.57 37
Minkkinen Sanna Rajamäen Rykmentti 00.13.09 38
Lehtinen Ilona Helsingin Suunnistajat 00.13.24 40
Munk Sakari Espoon Suunta 00.13.42 43
Niemi Aki Hyvinkään Rasti 00.14.02 44